2016 Bayan Çanta Modelleri

2016-bayan-canta-modelleri

Bayanların yaşamında önemli bir yere sahip olan aksesuarlardan birisi de çantadır. Çanta günlük, gece, spor ya da klasik tüm kombin seçeneklerinin tamamlayıcısı olan en önemli parçaların başında gelir. Çanta bir bayanın adeta tarzı gibidir. Her sezon farklı modelleri ve renkleri ile bayanların gardırobunda önemli bir yere sahip olan çantalara 2016 yılında da birbirinden farklı modeller eklendi. 2016 bayan çanta modelleri son derece şık ve asil tarzları ile vitrinleri süslerken sizlere sezonun çanta trendlerinden bahsedelim;

Sezon trendlerine baktığımızda çantalarda beyaz ve gri tonlarının oldukça revaçta olduğunu söylemek mümkün. Özellikle sadelik çanta modasında ön plana çıkıyor. Günlük yaşamda öne çıkan sade ve şık çanta modellerinin yerini özel gecelerde ve davetlerde ışıltılı ve iddialı renklere sahip abiye çanta modelleri alıyor. Örgü saplı ve metal kopçalı çanta modelleri de sezonun öne çıkanları arasında yer alıyor.

Günlük yaşamda ve sokak modasında elde taşınan klasik ve spor çantalar bayanların vazgeçilmezleri olurken siyah, bordo ve kırmızı çanta modelleri sezonun sıkça kullanılan renkleri oluyor. Geçtiğimiz sezon çanta trendleri arasında üst sırada yer alan zımba detayı da 2016 bayan çanta modelleri arasında önemli bir yere sahip. Bu sezon trendler arasında ilk sırayı ise elde taşınan küçük boyutlu bavul tipi çantalar alıyor. Klasikten spora, abiye modellerden sırt çantasına kadar birçok farklı çanta modelinde sezon trendlerini bulmanız mümkün.

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!