2016 Kış Şapka Trendi

2016 Kış Şapka Trendi

Yaz modasının vazgeçilmezlerinden olan şapka trendi 2016 yılının trendleri arasında da üst sıralarda yer alıyor. Özellikle soğuk kış aylarında koruyucu özelliğinin yanı sıra oldukça şık bir aksesuar olarak da kullanılan şapkalar birbirinden farklı modelleri ve renkleriyle dikkat çekiyor.

2016 kış şapka trendi ile siz de modaya uyum sağlamak isterseniz hangi model şapkaların ön planda olduğunu yazımızdan öğrenebilirsiniz. Şapka trendlerinde ilk sırayı örgü berelerin aldığını söyleyebiliriz. Bu sezon özellikle pofuduk ve ponponlu bereler oldukça fazla ilgi görüyor. Rengarenk bereler soğuk kış aylarında içimize sıcaklık katıyor. Örgü berelerde parıltılı taşlar ve broşlarla süslenmiş modeller de bayanların en fazla tercih ettiği modeller arasında yer alıyor.

2016 kış şapka trendi modelleri arasında Fransız bereleri de yer alıyor. Zarif ve asil bir görünüm yaratan Fransız bereleri büyük gözlüklerle kombin edildiğinde olduğunca şık bir tarz yaratıyor. Bu yılın öne çıkan şapka modellerinden birisi de fedora şapkalar oluyor. Neredeyse tüm vücut tipine ve tarza uyum sağlayan fedora şapkalar bayanların gardıroplarında özel bir yere sahip.

Siz de tarzınıza uygun bir şapka modeline gardırobunuzda yer vererek 2016 kış modasına kolayca uyum sağlayabilirsiniz. Sezona damgasını vuran şapka modelleri ise yün spor şapkalar olarak karşımıza çıkıyor. Binicilerin şapka modellerinden ilham alınarak tasarlanan yün spor şapkalar günlük kombin seçeneklerinde bayanların vazgeçilmezleri arasında.

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!