2018 İlkbahar Yaz Trendini Kaçırmayın!

Kış aylarına elveda derken bahar kapıya dayandı. Peki ama 2018 ilkbahar-yaz sezonunda bizi hangi trendler bekliyor, hangi renkler sezona damgasını vuruyor. İşte tüm bu soruların cevapları sizi bekliyor.

LAVANTA ESİNTİSİ

2018 İlkbahar-Yaz sezonunda mor,pembe,sarı,mavi renklerin pastel tonları zarafetiyle göz dolduruyor.Özellikle bu sezonda ön plana çıkan lavanta esintilerini sıkça hissedeceksiniz.Ama lavantanın sadeliğini,ışıltılı detaylarla dengelemeyi unutmayın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HER DAİM ASİL

Kış mevsiminde dahi vazgeçemediğimiz beyaz rengi,baharda da asaleti ile göreceğiz.Tepeden tırnağa bembeyaz tasarımlar naturel görünümler oluşturuyor.

MODANIN VAZGEÇİLMEZİ DENİM

Denim kumaşın daha çok pantolonlarda kullanıldığını hepimiz biliyoruz.Ama bu yıl fikirleriniz değişecek,denimi her parçada göreceksiniz.90’lı yıllar olduğu gibi gardıroplarınızda denimlere yer açın..

IŞIL IŞIL BAHAR

Bu bahar ışıltıdan başınız dönecek.Elbiselerden takımlara,eteklerden bluzlara ve hatta ayakkabıya kadar her parçada pul,sim ve payet görmek mümkün.Bu parçaları sadece geceleri değil,günlük kombinlerinizde de kullanacaksınız.

 

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!