Brandroom: Alışılmışın Dışında Bir Deneyim

brandroom-nisantasi

Alışveriş trendleri değiştikçe mağazacılık anlayışının da değiştiği moda dünyasında, Brandroom, başarılı bir trendsetter olarak stil tutkunları için doğru adres olmaya devam ediyor. Dünyanın ünlü çoklu marka mağazalarından Intermix, Corso Como ve The Webster uyguladığı kombine yönelik sunum sistemi şimdi Brandroom öncülüğünde moda severlerle buluşuyor. Size ise sadece satın alacağınız ürünleri sezonun en yeni trendlerine uygun nasıl kombinleyeceğiniz endişesini bir kenara bırakmak kalıyor.

Sokak stillerinden, sezon trendlerinden esinlenerek oldukca deneyimli ve profesyonel bir ekip tarafından hazırlanan kombinler, alışverişiniz sırasında size kolaylık sağlarken, doğru giyinmenin de şifrelerini veriyor. Dünyanın moda trendlerini yakından takip etmenizi kolaylaştırırken bedeninize uygun kombinleri de bir arada sunuyor. Dünya modasına yön veren 300’e yakın markayla seçkin ve eşsiz bir alışveriş deneyimi yaşamanızı amaçlayan Brandroom, alışveriş tutkunlarından da birer trendsetter yaratmak için sizleri Nişantaşı mağazasına davet ediyor.

Brandroom Nişantaşı’nda sıcacık bir kahve eşliğinde yapacağınız alışveriş sayesinde soğuk kış aylarını stilinizle ısıtmaya ve tüm bakışları üzerinize toplamaya hazır mısınız?

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!