'Round' Tarzı Gözlükler Oldukça "Cool ve Trendy" | matrouge

Bu Kış ‘Round’ Tarzı Gözlükler Oldukça “Cool ve Trendy”

despada-gozluk

Hazırladığı gözlük koleksiyonlarında tasarım ve fiyatları ile Street Fashion akımını yansıtan Despada, sonbahar – kış gözlük koleksiyonunda yer alan yuvarlak modelleri ile Round trendinin alarmı veriyor. Kıyafetlerden ayakkabılara kadar her türlü aksesuarın kilit noktası gözlükler bu sezonda ilk sırada yerini almaya devam ediyor.

DESPADA-DS-1423 Modeli 177 TLSonbahar –  Kış sezonunda Round tarzı gözlükler oldukça rağbet görecek.   Bunun en güzel örneklerini Despada modellerinde bulmak mümkün. Tasarımı ile öne çıkan bu modeller yuvarlak gözlükleri sıradanlıktan çıkartarak farklı bir boyuta taşıyor.

2016 gözlük trendleri arasında yer alan Round tarzı,  Despada farkı ile bir adım daha DESPADA-DS-1444 Modeli 177 TLöne çıkıyor. Birbirinden şık tasarımları ve pastel tonları ile sezonun kıyafetleri ile de tam bir uyum içinde. Sokak stillerine göz atıldığında birçok kişi Despada modelleri ile kendi stillerini yaratacak.

Round gözlüklerde bu sezon öne çıkan renk; Pudra Rengi… Kıyafetlerle uyum içerisinde olan diğer favori renkler de yeşil, turuncu ve sarı

www.doganoptik.net

www.instagram.com/eyetrendsetter

Herkesin kendine yakışacak bir modeli bulabileceği Despada koleksiyonuna Optik mağazalarından göz atabilirsiniz.

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!