Burçlar İçin Evlilik

1 of 11

İşte burçların evliliğe bakış açısı:

12Koç

Koç’lar her zaman hareketli ve dinamiktirler. Aynı zamanda hayata, güçlü bir ben duygusuyla da bakarlar. Tavırları bazen ani ve sert olabilir.

Koç’lar bağımsızlıklarına da çok düşkün insanlardır. Bu yüzden evlilik kararı, çoğu zaman onlar için zor bir süreç olur. Fakat bir kere karar verdiklerinde, yollarından dönmezler. Her türlü yıldırmaya, pürüze ve kuşkuya rağmen; iradeli ve kararlı duruşları galip gelir.

Her şeyin açık olmasını severler. Eğer bir Koç ile evliyseniz ya da evlenmeyi düşünüyorsanız, ona her konuda açık olmaya çalışın. Aksi takdirde sizi samimi bulmayacak ve sizden uzaklaşacaktır.

Koç’lar eğlenceye ve gece hayatına da düşkündürler. Partneriniz bir Koç ise, hareketli bir sosyal hayatınız olacağını şimdiden belirtelim. Aslında dışarıdaki hayatı çok seviyor gözükseler de Koç’lar ev yaşantısını da çok severler. Evde aileleriyle vakit geçirmek, onlar için çok önemlidir.

Aşırı sosyal ve hareketlidirler, aile kurumunun getirdiği sakinlik ve huzur ortamı; onlara bazen ters gelebilir. Fakat Koç’un bu yapısına uygun, girişken ve cesaretli bir partnerle; çok uzun soluklu bir aile kurumuna sahip olunabilir.

Liderlik vasfı güçlü olan Koç’ların hayat arkadaşı, bir o kadar anlayışlı ve ılımlı olmalıdır. Bir takım zıtlıklara rağmen Koç burcu, ailesine son derece sadıktır.

1 of 11

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!