Burcunuza Özel Masaj

burca-ozel-masaj

Türkiye’nin en büyük ve en lüks SPA’sı olan CVK Safira SPA, misafirlerine artık ‘burçlarına özel yağlarla’ masaj hizmeti de sunuyor ! CVK Safira SPA’da burcunuzun özelliklerine göre seçilmiş yağlarla Aromaterapi veya Shiatsu masajlarından dilediğinizi seçebilirsiniz.

CVK Park Bosphorus Hotel içinde, 8 bin 500 metrekarelik alanda hizmet veren,

Türkiye’nin en büyük otel SPA’sı CVK Safira SPA, birbirinden güzel bakımları ve masaj terapileriyle, dileyen herkese ihtiyacı olan bakım ve güzellik fırsatlarını sunuyor.Kişiye özel bakımlarıyla ilkbahara yenilenmiş ve tazelenmiş başlama fırsatı sunan CVK Safira SPA; misafirlerine masajlarını ‘burçlarına göre seçilmiş özel yağlarla’ faklılaştırma imkanı tanıyor.

astrolojik-masajEski çağlardan bu yana, kan dolaşımının düzenlenmesini, kasların gevşemesini, psikolojik rahatlamayı sağlayan ve tedavi edici özellikleriyle kullanılan masaj tekniğini, burçların karakterlerine ve buna bağlı ihtiyaçlarına göre düzenleyen ‘burcuna uygun masaj yağı’ yöntemi; vücutta biriken negatif enerjinin vücuttan atılmasından, sakinleştirmeye ve enerji vermeye kadar pek çok olumlu etki vadediyor.

Her Burcun İhtiyacına Farklı Masaj Yağı

Kişilerin doğum haritalarındaki gezegenlerin farklı etkilerine göre hazırlanan yağlarla yapılan masajlar; içeriklerindeki zambak, lavanta, havuç, rezene, gül, sardunya, kavun, yosun, ıhlamur gibi etken esanslarla o burca mensup kişinin ihtiyacına göre enerji, dinginlik, tazelenme ve yenilenme gibi faydalar sağlıyor.

Burçlara Göre Özel Aromaterapi ve Shiatsu Masajları:

Koç Burcu

Zodyak’ın ilk burcu olan Koç Atılgan, etkin, tepkisel, enerjik, hızlı, kendine aşırı güvenen, girişken, cesur, asi, açık sözlü, dürüst, kendine dönük kişiliğiyle yoğun yaşam enerjisine ihtiyaç duymaktadır. Vücudunda birikmiş olan tüm negatif enerjileri ve sinir oluşturan tüm etkenler koç burcunda olan kişilere özel burç yağları ile mükemmel bir Aromaterapi ve Shiatsu masajı uygulanır.

Koç Burcunun enerji dengesini sağlayan Sardunya, zambak, papatya, çam, kavun etken esanslarından üretilen özel yağlarla vücudunuzdaki ve cildinizdeki iyileştirici etkiyi anında hissedeceksiniz.

Boğa Burcu

Fırsatları zorlayan, inatçı, sabırlı, güvenilir, pratik ve değişimden hoşlanmayan Boğa Burcunun sakinleştirici etkideki Papatya, ıhlamur, tarçın, Aloe vera ve elma etken esanslarından üretilen özel yağ serisi ile vücudunuzdaki dinginliği anında hissedeceksiniz.

İkizler Burcu

İkizler burcu zeki, uyanık, değişken, esprili, meraklı, çabuk kavrayan özellikleriyle yüksek oranda konsantrasyona ihtiyaç duymaktadır. İkizler Burcunun enerji ihtiyacını sağlayan zambak, lavanta, havuç, rezene, gül etken esanslarından üretilen özel yağ serisiyle vücudunuzdaki ve cildinizdeki dinginliği anında hissedeceksiniz.

Yengeç Burcu

Duygusal, hassas, yumuşak, nazik, önsezili, savunmasız, anlayışlı Yengeç Burcunun enerjisi Ihlamur, adaçayı, lavanta, çilek, kavun etken esanslı yağlar ipeksi bir dokunuş sağlıyor.

Aslan Burcu

Astroloji evrende uyum ve simetrinin var olduğunu, aynı zamanda her bireyin bu uyum ve simetrinin parçası olduğunu gösterir. Uyum ve simetrinin mükemmelliğinin buluştuğu Aslan Burcu, sorumluluklarını yerine getirirken yitirdiği enerjisini Aromaterapi ve Shiatsu Aslan Burcu özel masaj yağı ile yeniden kazanıyor.

Aslan Burcu masajı; vücudu rahatlatırken, Aslan Burcunun ihtiyaç duyduğu güç enerjisi badem, lavanta, papatya, nane ve defne etken esanslarından üretilen Aslan Burcu masaj yağı ile ipeksi bir dokunuşla sağlanmaktadır.

Başak Burcu

Kusursuzluğun ve mükemmeliyetçiliğin peşinden koşan Başak Burcu, bu koşuşturma esnasında bedenini farkında olmadan yorarak fazla oranda enerji kaybına uğrar. Aromaterapi ve Shiatsu Masaj esnasında dokunuşun verdiği etki ile kan dolaşımı hızlanacak ve ruhta arınma meydana gelecektir. Başak Burcunun ihtiyaç duyduğu denge enerjisini Zambak, fındık, nane ve badem etken esanslarından üretilen yağlarla ipeksi bir dokunuş sağlıyor.

Terazi Burcu

Tatlılıkları ile her istediklerini yaptırmayı, becerileri ile de zor durumların üstesinden gelmeyi iyi bilen Terazi Burcu bilgi toplamayı ve yaymayı seven sosyal kişilerdir. Terazi Burcunun vücut enerjisini dengeleyen muz, papatya, böğürtlen, çilek, çam ve elma etken esanslarından Terazi Burcuna özel üretilen yağlar ile vücudunuzdaki ve cildinizdeki dinginliği anında hissedeceksiniz.

Akrep Burcu

Su burcu olan Akrep çekici, güçlü, karmaşık, duygusal, gizemli, ketum, derin kişilik özelliğindedir. Hassas yapısını dengeleme ihtiyacındaki Akrep Burcunun vücut enerjisini Aloe vera, menekşe, greyfurt, papatya ve defne etken esanslarından üretilen ile vücudunuzdaki ve cildinizdeki dinginliği anında hissedeceksiniz.

Yay Burcu

Doğuştan liderdir Yay Burcu güçlü karizmaları ve ışıltılı karakterleri ile insanları kendilerine çekerler. Yüksek idealleri, geniş görüş açıları ve tutkuları olan Yay Burcunun vücut enerjisini karanfil, greyfurt, tarçın, böğürtlen ve menekşe etken esanslarından üretilen Yay Burcu Masaj Yağı ile ruhunuzda ve bedeninizde anında hissedeceksiniz.

Oğlak Burcu

Kariyer, karizma, çekicilik, şehvet ve güzelliğin estetik öğelerini ruhunda barındıran Oğlak Burcu sandal, kekik, gül, menekşe ve çilek esaslarından üretilen Oğlak Burcu masaj yağı serisi ile vücudunuzdaki rahatlamayı anında hissedeceksiniz.

Kova Burcu

Yaratıcılıkları ve öncü karakterleri zaman zaman Kovaların yorgun düşmelerine sebep vermektedir. Kova Burcunun stresini azaltan ve vücut enerjisini arttıran menekşe, kimyon, ıhlamur, kivi, sardunya etken esanslarından üretilen Kova Burcu masaj yağı ile ruhunuzda ve bedeninizdeki enerjinin dengelendiğini anında hissedeceksiniz

Balık Burcu

Kendinden önceki bütün burçlardan özellik taşıyan Balık Burcu, dünyayı zenginleştiren, hassas, merhametli, fedakâr, idealist ve romantik yapısıyla yüksek bir yaşam enerjisine ihtiyaç duyar. Balık Burcunun yaşam enerjisini dengeleyen sardunya, kavun, yosun, ıhlamur, lavanta etken esanslarından üretilen Balık Burcu masaj yağı ile vücudunuzdaki ve cildinizdeki dinginliği anında hissedeceksiniz.

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!