Büyük Göğüslü Kadınlar Buraya

Büyük göğüslü kadınlar için doğru kıyafet kombinleri yapmak oldukça zordur. Ancak birkaç küçük stil hilesiyle bu dertten kurtulmak ve stil sahibi görünmek mümkün. İşte büyük göğüslü kadınlar için giyinme önerileri:

Dengeli bir proporsiyon için bol etek ve elbiseler seçin:

Her ne kadar kadınların çoğunun gönlü kalem etekten yana olsa da büyük göğüslü kadınlar daha çekici bir siluet için bol kesim eteklere yönelmeli. Burada önemli olan görünüştebir denge oluşturmaktır. Bol etekler giymek sadece vücut şeklinizi dengelemekle kalmaz, aynı zamanda vücut hatlarınızı vurgular.

Her zaman uygun iç çamaşırları giyin:

Bu ipucu aslında her kadın için geçerli. Sütyeniniz, kıyafetlerinizi taşıma şeklinizi de önemli ölçüde etkiler. Bu yüzden sütyen seçimi yaparken uyum, kalite, işlevsellik ve konfor kriterlerini göz önünde bulundurmalısınız.

Belinizi kemer aracılığı ile vurgulamaya çalışın:

Üst tarafınız genişse, belinizi ön plana çıkarmak gibi bir fırsatınız olduğunu unutmayın ve bunu her zaman değerlendirin. Bluz ve elbiselerinizin üzerine kemer takarak, dikkati bu bölgeye çekebilirsiniz. Böylece vücudunuz çok daha dengeli gözükecektir.

büyükSalaş parçalardan ve baby doll üstlerden kaçının:

Salaş ve oversized giysiler büyük göğüslü kadınlar için uygun değildir. Kısa kazaklar, kalın sweatshirtler ve tüylü, kabarık ceketler de asla giyilmemesi gereken parçalardan. Bunlar yerine, daha ince kumaşları tercih edtmelisiniz. Baby doll kesimli üstler de aynı şekilde, göğsünüzü daha iri göstermekten başka işe yaramaz.

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!