Cilt Lekelerine Elveda

efe9Lekelerle başınız dertte mi? Kafanıza takmayın, çünkü cildinizdeki lekeleri makyaj ile saklayabilmek mümkün. Doğru makyaj tüyolarıyla lekeleriniz asla belli olmayacak şekilde kapatılabilir. Hiç leke yokmuş gibi kusursuz bir cilde sahip olabilirsiniz.

Aşırı yağ bazlı ve kalın görüntü oluşturabilecek ürünleri tercih etmemelisiniz. Bu tarz bir ürün kullandığınızda lekelerinizi kapatmak isterken yüzünüzdeki çizgileri daha belirgin hale getirebilirsiniz ki bu da sizi yaşlı gösterecektir. Ayrıca kullanacağınız ürünün rengi de lekelerinizin rengine göre farklılık gösterir.

efe8Lekelerinizin rengi pembe-kırmızı ise yeşil kapatıcı kullanmanız gerekir. Kapatıcıyı uygularken süngeri sürmek yerine tampon yapar gibi uygularsanız daha etkili bir sonuç alırsınız. Çünkü sürerek kapatmaya çalıştığınızda sünger her defasında boyayı üzerine alır ve tam bir sonuç alamazsınız. Bu nedenle tampon tekniğiyle uygulamak daha doğrudur. Kapatıcıyı sürdükten sonra ten renginize uygun bir fondöteni yine tampon yöntemiyle cildinize uygulamalısınız.

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!