Cinsel İlişkinizin Süresini Uzatın | matrouge

Cinsel İlişkinizin Süresini Uzatın

Cinsel İlişkinizin Süresini Nasıl Uzatırsınız?

Daha çok seks yapın

Erkek arkadaşınızın daha uzun süre dayanmasını sağlayacak en kolay yöntem daha fazla seks yapmaktır. Araştırmalar, düzenli seks yapan erkeklerin yatakta daha uzun süre performans sergileyebildiklerini göstermektedir.

orgazmZihinsel dikkat dağınıklığı

Eğer erkek arkadaşınız yatakta kendine laf geçirmek konusunda sorun yaşıyorsa bunu bir iltifat olarak alabilirsiniz! Demek ki onu çok fazla tahrik ediyorsunuz ve arada bir nefes alıp dikkatinin dağılmasını sağlayarak onun işini kolaylaştırabilirsiniz. Düşüncelerini, seks dışında bir noktaya çekin ve seksin daha uzun sürebilmesi için ona yardımcı olun.

İletişim

Çiftler arasında olan doğru ve iyi iletişim bu sorunu çözmenizi sağlayabilir. Ona yatakta neler beklediğinizi, ne istediğinizi tam olarak anlatın. Belki de sorun, sizin ne istediğinizi bilememesinden kaynaklanıyordur.

imagesPozisyon değiştirin

Cinsel ilişki sırasında pozisyon değiştirmek hem eğlencelidir hem de partnerinizin, kendini toparlaması için fırsat tanıyarak, onun daha uzun süre dayanmasını sağlar.

Fiziksel dikkat dağıtma

Partneriniz zihninden çok vücuduna mı odaklı? O zaman kontrolü elinize alın ve birlikteliğinize kısa süreli bir ara verin. Bunun için tamamen durmanıza gerek yok ama yavaşlayabilir ve elinizi göğsüne koyarak biraz yavaşlamasını sağlayabilirsiniz. Ona işleri biraz yavaşlatmak istediğinizin sinyalini vererek sakinleşmesini sağlayabilirsiniz.

Geciktirici krem

Arada bir dışarıdan yardım almakta hiçbir sorun yoktur. Özellikle de cinsel hayatınızı daha güzel kılacaksa! Bir eczane ya da süpermarketten alacağınız geciktirici kremle çok daha uzun bir yatak macerası yaşayabilirsiniz.

images (1)İkinci raunda geçin

Kim demişki seks, her seferde 1 kere yapılır diye? Eğer ilk seferin sonunda siz hala daha fazlasını istiyorsanız o, ikinci sefere hazır olana kadar kendinizi oyalayın. İkinci cinsel ilişkinizde partneriniz daha uzun sürece boşalacak ve siz de kendiniz için biraz daha fazla zamana sahip olacaksınız.

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!