Daha Yoğun Orgazm İçin | matrouge

Daha Yoğun Orgazm İçin

Daha şiddetli orgazm için 10 sır:

1. Orgazm Kaslarınızı Çalıştırın

Orgazmlarınızı daha şiddetli hale getirmek istiyorsanız kegel egzersizleri yapmalısınız.

orgazm12. Doğru Noktalara Dokunun

Sürtünmenin de olduğu bir pozisyon, cinsel ilişki sırasında, orgazm olmanızı kolaylaştıracaktır. Bunun için yukarıda olduğunuz pozisyonları tercih edebilir ya da alttayken poponuzun altına bir yastık yerleştirebilirsiniz.

3. Kendi Başınıza Öğrenin

Vücudunuzu eğitmek için, mastürbasyon yapmanız önemlidir. Böylece, vücudunuzu daha yakından tanırsınız.

4. Önsevişmenizi Yaratıcı Hale Getirin

Kadınların sevişmeye hazırlanması, erkeklerden daha uzun sürer. Önsevişmenize illa yatakta değil, gün içinde e-postal ya da mesajlarla da başlayabilirsiniz.

5. İlaçlarınızı Tanıyın

Eğer antidepresan kullanıyorsanız, kullandığınız ilaç, cinsel hayatınızı etkileyebilir. Eğer libidonuzda düşüş varsa doktorunuzla bu konuyu görüşün.

6. Konuşun

Erkekler, seks söz konusu olduğunda, yönlendirilmek isterler. Sevgilinizin doğru noktada olduğunu bilmesini sağlayın. Bunun sözlü ya da ses çıkartarak yapabilirsiniz.

7. Risk Alın

Araştırmalar, adrenalin salgılamanızı sağlayan davranışların beyinde uyarılmaya neden olduğunu ve dopamin salgılandığını göstermektedir. Bunge jumping, dağ tırmanışı hatta korku filmi izlemek bile vücudunuzun adrenalin salgılamasını sağlar.

orgazm28. Nefes Almaya Odaklanın

Tantrik seks kulağa ürkütücü gelebilir ama Tantrik seksin temel ilkesi nefes almaya odaklanmaktır ve seks sırasında nefes almaya odaklanan çiftler, orgazmı biraz geciktirerek daha kuvvetli olmasını sağlarlar ve daha çok zevk alırlar.

9. Erotikayı Keşfedin

Porno sadece büyük penisler ve ürkütücü görüntülerden oluşmaz. Erotik filmler ve kitaplar kaliteli ve tahrik edici de olabilirler ve siz ne kadar tahrik olursanız o kadar iyi bir orgazm yaşarsınız.

10. Zevki Erteleyin

Uyarılma ne kadar uzun tutulursa orgazma ulaştığınız an da o kadar kuvvetli olur. Orgazma yaklaştığınız an biraz yavaşlayın ve bunu orgazma tam olarak ulaşmadan önce birkaç defa tekrar edin.

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!