Diz Üstü Çizme Nasıl Giyilir?

diz-ustu-cizme-nasil-giyilir

2015-2016 sonbahar kış modasında trendler arasında en fazla ilgi çeken ayakkabı modellerinden birisi de dizüstü çizme modelleri oluyor. Moda haftalarında birçok kombin seçeneğinde kullanılan dizüstü çizmeler günlük yaşamda da bayanların favorileri arasında yer alıyor. Özellikle içinde bulunduğumuz soğuk kış aylarında dizüstü çizmeler soğuktan koruyucu olmalarının yanı sıra şık modelleriyle de vazgeçilmezler arasında. Dizüstü çizme nasıl giyilir diyenler için birkaç kolay kombin önerisi hazırladık.

  • Dizüstü çizmeleri kombin edebileceğiniz en ideal parçalar elbise ve eteklerdir. Ancak bu noktada dikkat edilmesi gereken detay elbisenin ya da eteğin boyudur. Eğer etek boyunuz çizme boyundan uzunsa çizmenizin tüm şıklığını yok edebilirsiniz. Bu nedenle etek boyunuzu kısa tutmanız daha şık görünmenizi sağlayacaktır.
  • Dizüstü çizmeleri sadece eteklerle ve elbiselerle değil jeanler ve kumaş pantolonlarla da kombin edebilirsiniz. Pantolon ve dizüstü çizme kombini yaparken üst olarak uzun ve salaş kazakları tercih etmeniz de iyi bir seçim olacaktır.
  • Günlük kombin oluşturmak isteyenlere dizüstü çizmelerle tayt seçeneğini de önerelim. Özellikle dizüstü çizme, tayt ve tunik kombini sizi her ortamda şık ve rahat bir görünüme kavuşturacaktır.
  • Dizüstü çizme ile kullanacağınız mont seçimi de önemlidir. Ne çok kısa, ne de çok uzun mont modellerini tercih etmemelisiniz. Özellikle kürklerin dizüstü çizmelerle kombin edilmesi feminen bir görünüm oluşturacaktır.

Dizüstü çizme nasıl giyilir diyenler için sunduğumuz kolay kombinler ile her ortamda şık ve zarif görünmek sizin elinizde.

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!