Dolabınızda Olması Gereken 7 Kışlık Kıyafet | matrouge

Dolabınızda Olması Gereken 7 Kışlık Kıyafet

Her kadının dolabında olması gereken 7 kışlık kıyafet:

atUpuzun bir atkı, kışın şık görünmenin en kolay yolu bir güneş gözlüğü, bir bere ve upuzun bir atkıdan geçer. Hem stil sahibi hem rahat olan bu görünüş her kıyafetle de kolayca uyum sağlar.

Düz deri botlar, şık bir bot kıyafetinizi baştan aşağı değiştirir. Hem soğuk havada giymek için ideal hem de şık olmanızı sağlayacak botu mutlaka alın, pişman olmayacaksınız.

Büyük boy, kalın bir kazak, hiçbir şey kocaman bir kazak kadar ‘’kış’’ havasında olmaz. Her dolapta mutlaka olması gereken bu kazak günün her saati giyilebilir.

Kalın ve yüksek kesimli çorap, rahat ve sıcak tutan çoraplar kışın vazgeçilmezidirler. Üstelik diz üstü çizmelerle giymek için ideal olan bu çoraplar topuklu ayakkabıyla da giyilebilirler.

Uzun düz atlet, bu sezon kat kat giyinmek moda. Taytların üzerine, kazağın altına giyebileceğiniz bu tip bir atlet, tayttan dolayı, istenmeyen görüntülerin ortaya çıkmasını engeller.

bRahat topuklu botlar, kar sokaklara düşmeye başlayınca yerler kayganlaşır ve yürümek zorlaşır. Güvenliğinizi de tehlikeye atmamak ve şıklığınızdan bir şey kaybetmemek için ölçülü topuğa sahip bir bot edinin.

t

 

Tayt, son zamanın en gözde modası taytlar hem rahat, hem kolayca kombinlenebilir hem de şık parçalar oldukları için resmen biz kadınların gönlünde taht kurdular. Her tarza uyum sağlayan taytların pantalon olmadıklarını unutmayın! Taytınızı daima poponuzu kapatacak parçalarla kombinleyin.

 

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!