El ve Ayaklarınızda Cilt Kuruluğu mu Var ?

el-ayak-cilt-kurulugu

Cildinizin genç ve sağlıklı görünmesi için gerekli nem dengesine sahip olması çok büyük önem taşıyor. Özellikle  ayak ve bacaklarda nem kaybının yanı sıra bazı yağların da eksikliği nedeniyle ortaya çıkan cilt kuruluğu cildi gererek, pul pul dökülmesine, kaşınmasına ve nasırlaşmalara neden olabiliyor. Kuruyan cilt, çirkin bir görüntüye neden olmakla kalmıyor; bakteri, virüs ve mantara karşı da savunmasız kalıyor. El ve ayaklarında oluşan cilt kuruluğundan şikayet edenlerin yardımına ise Gehwol Fusskraft Hydrolipid Lotion yetişiyor. Pratik kullanımı ile cildi neme doyuran Hydrolipid Lotion, ayak rahatsızlıkları konusunda uzman kuruluş olan İsveç Ayak Sağlığı tarafından Almanya’dan ithal ediliyor.

Kuru cilt için derinlemesine bakım, uzun süren etki…

Ciltte kolayca dağılan Gehwol Fusskraft Hydrolipid Lotion bacak ve ayaklardaki kuruluğun giderilmesinde günlük bakım kremi olarak kullanılıyor. Cilt tarafından kısa sürede emilerek cildin su ve yağ eksikliğini gideriyor. Cildin önemli bir bileşeni olan seramidlerle cildi besleyerek cildin doğal koruyucu özelliğinin artmasını sağlıyor ve kurumasını engelliyor. İçeriğindeki aktif üre ve gliserin maddeleri ise nemi, cildin derin katmanlarına kadar ulaştırarak, sertleşmiş cilt bölgesini yumuşatıyor ve gereğinden fazla yeni deri katmanının oluşmasını engelliyor. Hydrolipid Lotion, avokado ve jojoba yağı gibi bitkisel özlerle de derideki eksilmiş lipidleri (yağları) yeniliyor, cildin pul pul olup aşırı soyulmasına karşı etki gösteriyor.

Yorgun ayaklara doğal enerji…

Gehwol Fusskraft Hydrolipid Lotion, bitki özlü içeriği ile yorgun ayak ve bacakların kaybettiği gücü geri kazanmasına ve yeni bir yaşam enerjisine kavuşmasına da yardımcı oluyor. Dermatolojik olarak test edilmiş olan ürün, tamamen kokusuz ve şeker hastalarının kullanımı için de uygun. Bunun yanı sıra Hydrolipid Lotion, günlük düzenli uygulamada ayak kokusuna, mantar enfeksiyonuna ve iltihaplanmaya karşı ayakları koruyor. Ayak ve bacaklarınızda olduğu gibi ellerinizde de rahatlıkla kullunabileceğiniz ürünü, İsveç Ayak Sağlığı şubelerinden temin edebilirsiniz…

www.isvecayak.com

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!