Erkeğin Aldatma Belirtileri

erkeklerin-aldatmasi

Çoğu kadının eşi ya da sevgilisinin sadakatsizliği nedeniyle ihanetle başı büyük derttedir. ”Acaba beni aldatıyor mu” sorusu ile boğuşmaktansa ihanete dair belirtilerin eşinizde ya da sevgilinizde olup olmadığını gözlemlemeniz bu soruya bir nevi de olsa cevap bulmanızı sağlayacaktır. Sevdiği adam tarafından aldatılmak hiçbir kadının istemediği bir durum olsa da birçok kadın yaşamının belli bir döneminde ihanete maruz kalmaktadır. Peki erkeğin aldatma belirtileri nelerdir? İşte sizlere erkeğin ihanetini işaret eden belirtiler;

  • Aldatan erkeklerin bilinçsizce yaptıkları en büyük hata eskisine oranla daha bakımlı olmalarıdır. Yeni kıyafetler alması, sık banyo yapması ve en önemlisi de akşamları eve geç saatlerde gelmesidir.
  • Eşinizin telefonuna eskiden de bakıyordunuz, ancak ihanet etmeye başlayan erkek artık telefonunu sizden sakınacaktır. Telefonunu kontrol etmeniz onu rahatsız etmeye başlar.
  • Erkekler her ne kadar çocuklarına düşkün olarak bilinse de aldatan erkeğin çocuklarına gösterdiği ilgi de azalacaktır.
  • Eşinizin aldattığını gösteren belirtilerden birisi de eve gelen kredi kartı ekstrelerini gizlemesidir. Özellikle de online ekstre talimatı vermesi muhtemelen görmenizi istemediği harcamalarını gizlediğinin belirtisidir.
  • Evliliklerde aşkın, sadakatin, şehvetin ve mutlu bir birlikteliğin ortaya çıktığı en önemli nokta yatak odasıdır. Eşiniz yatak odasında size karşı isteksizse ve eskisi kadar gönüllü değilse aldattığını gösteren en önemli işaret budur.

Erkeğin aldatma belirtileri arasında son olarak ileri dereceye ulaşan tartışmaları da önemsemek gerekir.

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!