Erkekler Yatakta Ne İster?

Pop kültüründe gördüğünüz her şeye inanıyorsanız, erkeklerin 7/24 seks hakkında hayal kurduklarını ve bunu yapmak için her zaman tam anlamıyla düşkün olduğunu sanıyorsunuz. Ama pratikte, partnerinizi kendi fantezileri hakkında açmak, göründüğünden biraz daha zor. İşte her erkeğin sahip olduğu 13 en yaygın sex arzusu ve onları uyandırmanın garip yolları:

1.Ellerinizi Daha Fazla Kullanın

Bir çok erkek, kadınların yatakta fiziksel olarak daha aktif olmalarını isterler – ellerden başlayarak. Yapılan anketlerde erkeklerin bu konu hakkında yaptıkları bazı yorumlar şöyle:” Bazen boynumu tutar ve yeterince uzunsa saçımı çeker. Ona yaklaştığımda, kollarını sırtımın etrafına sarar ve avuçları ile tutar. Beni iyi hissettiriyor ve doğru bir şey yaptığımı düşünmeme yardımcı oluyor.”

2.Daha Sık Başlat

Bunu herkesten duyuyoruz! Erkeklerin her zaman performans göstermesi bekleniyor ve bu gerçekçi değil, “diyor Dr. Dawn Michael, klinik seksolog ve Çiftler için Intimacy Guidebook’un yazarı. “Seks yapmayı her zaman ilk başlatan kişi olmak istemezler. Erkeklerin her seferinde seksi başlatan taraf olması, kendilerini daha az arzu edilir hissetmelerine neden olur ve performans kaygısı taşırlar.”

3.Yönelmenizden Hoşlanıyor

Sorumluluğu üstünüze alın. Yalnızken orgazm olmak için kullandığınız hareketleri ona gösterin ve bırakın o da bu fantezinin içine dahil olsun. Kendine özel “peep show” (para atılarak seyredilen açık saçık film) fikrini sevecek ve orgazm olmak için tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu öğrenecek. Dürüst olmak gerekirse, bu sadece gelecekteki orgazmlarınıza yatırım yapmaktır.

4.Net Olduğunuzda Hoşuna Gidiyor

Ön sevişme öncesindeki belirsizliği yok edin ve partnerinize gerçekten ne istediğini sormaktan korkmayın. Ona itici gelmekten endişeleniyorsanız (tabiki öyle değil), sadece ne olduğunuzu anlatmak için pozitif şeylere odaklanın. Olumlu teşvikler her zaman harikalar yaratır. “Doğru bir şey yaptığında ona ne kadar iyi hissettirdiğini söyleyin ya da ona sizi her zaman mutlu eden bir tekniği hatırlatın.” diye öneriyor seks terapisti Gloria Brame ve ekliyor; “Eğer yeterince ön sevişme yapmıyorsa, tecrübesini ortaya çıkarmak istediğinizi söyleyerek sizi hazırlamak için elini veya ağzını kullanmasını isteyin. ”

5.Tüm Görselleri Sever

Erkekler için görsel show elde ettikleri şey kadar önemlidir, bu yüzden ona bu görseli verdiğinizden emin olun. “Bir keresinde kız arkadaşım; seks sırasında beni bir aynaya yönlendirdi, böylece kendimizi sevişirken görebildik. Bunu çok tahrik edici buldum, ama daha sıcak olan şey ise onu bu fantezinin içinde görmekti.” diye ekliyor anket katılımcılarından Tyler.

6.Yatakta Sevdiğin Şey Hakkında Kendinden Emin Olmanı İstiyor

Sevdiğiniz şey hakkında açık olmak, partnerinizin ne düşüneceğinden endişe duyuyor olsanız bile, sizi yatakta birbirinize bağlamanın en iyi yoludur. Orgazm için bir vibratöre ihtiyaç duyduğunuzda ya da her zaman kelepçeli yatak fantezileri istediğinizde, partnerinizin bunun “tuhaf” olduğunu düşünmesinden utanmayın. “Kadınlar genellikle bir ilişkide azgın taraf olmaktan korkarlar, çünkü partnerinde bıraktıkları ‘iyi kız arkadaş’ imajını paramparça etmek ya da garip olduklarını düşünmelerini istemezler.” diye açıklıyor Brame. “Ama erkekler, yasaklı taraflarınızı görmek isterler – sadece bunu sorarak sizi rahatsız etmek istemezler. ”

“Erkekler bir kadının kendisini neyin tahrik ettiğini göstermesinden hoşlanır fakat bunu onu tahkir edici bir şekilde yapmayın.” diyor Dr. Michael. “İşte bunu doğru yapmanın anahtarı: “Elini tutun ve ona ne istediğinizi gösterin, ama ona neyi sevmediğinizi söylemeyin,” diye tavsiye ediyor. “Unutmayın yatakta negatif düşünce ve tutumlara yer yok! Durumu olumlu ve eğlenceli tutmak birincil çabamız; seks eğlenceli ve eğlenceli olması gerekiyor”

7.Spontane Olmak İyidir

Rutine bağlamak kolaydır fakat bir ön sevişmede işleri dinamik tutabilmek için spontane olmak gibisi yoktur. Ayrıca yeni bir pozisyon başlatmak veya ihtiras uyandıran seksi bir elbise denemek gibi beklenmedik bir şey yapmak isteyebilirsiniz. “Kız arkadaşım bu seks-oyuncak mağazalarına bir göz atmayı önerdiğinde birlikte alışverişe çıktık. Kalın, üzeri tırtıklı bir prezervatif olan ‘penis sleeve’ denen şeyi satın aldık. Sadece kullanımının eğlenceli olmasını değil, aynı zamanda kız arkadaşımın denemek için ne kadar hevesli olmasını sevdim.” diye belirtiyor anket katılımcılarından biri.

8.Bir Şeyleri Karıştırmak İstiyor

Tekrarlama cinsel yaşamınızda “ehh” duygusunu hissettirebilir. Yani yatakta değişken şeylere açık olun. Hız, baskı veya pozisyondaki herhangi bir değişiklik, cinsel yaşamınızı daha ilginç ve zevkli hale getirecektir. “Çeşitlilik onu daha yüksek bir uyarılma durumunda tutar, çünkü sizinleyken ne zaman neyle karşılaşacağını asla bilemeyecek.” diyor psikolog Dr. Joel Block, The Art of the Quickie’nin  yazarı.

9.İlkel Olmak İstiyor

Mavi Küre üzerindeki zevke sızıp kalmak etrafınızdaki en ateşli şey olmayabilir; küçük bir ilham için hayvanlar alemine bakarak söylenecek şeyler var. Dave 24 yaşındaki anket katılımcılarından biri, gördüğü bir kadın biraz vahşi olmak istediğinde çok şaşırdığını belirtiyor. “Eski bir kız arkadaşım yatağa uzandı ve giysilerini çıkarmamı istedi ve ben de yaptım. Seks harikaydı, ama tişörtünü yarıya kadar çıkarmama izin vermesi seksin en tutkulu ve yoğun geçen kısmıydı.” diye belirtiyor.

10.Bazen Hiçbir Şey Yapmadan Mutlu Sona Ulaşmak İsterler

Birlikte sahip olduğunuz her vahşi, agresif sekse rağmen partnerinizin de bazen bir araya ihtiyacı olabilir. Anket katılımcılarından 26 yaşındaki Brian “Kitap kurdu olan bir kadınla çıkıyordum. Ama ilk cinsel birlikteliğimizde fazla vahşiydi. Ben onun giysilerini çıkarmaya bile başlamadan önce beni yatağa attı ve sutyeniyle gözlerimi bağladı. Sonra ; ben parmağımı dahi kıpırdatmadan bana yaşadığım en iyi oral seksi yaşattı.” diye ekliyor.

Daha yumuşak bir yaklaşım için “reverse cowgirl “ gibi pozisyonları deneyebilirsiniz, bu da partnerinizi yormadan ritmi sizin kontrol etmenizi sağlar.

11.Onu Domine Etmenizi İstiyor

Yeni başlayanlar için “Fifty Shades” serisine bir göz atıp ilham alabilirsiniz. Dr. Kristie Overstreet partnerinize; siz ona söyleyene kadar konuşamayacağı, dokunamayacağı veya hareket etmeyeceği şeklinde küçük yönlendirmelerin işe yarayacağını söylüyor. Ona, size itaatsizlik ettiğinde veya talimatlarınızı takip etmediğinde cezalandırılacağını söyleyin. Ona biraz patronluk edin, ve ona size nasıl dokunacağını, ne söyleyeceğini ve her hareketini yönlendirerek siz domine edin. Onu izleyin ve zaman zaman kontrolün sizde olduğunu ona hatırlatın.

12.Sadece Birazcık Müstehcen Şeyler Yapmak İstiyor

Eğer rutine takılıp kaldıysanız, sizi sorunun elinden uzaklaştıracak en garanti yol, konfor bölgenizin dışında bir şey denemektir. Seksin gerginliği ve stresi serbest bırakmanın bir yolu olduğunu söylerler. Birçok erkek için geçerli olan bir durum vardır; ne kadar çok stresli olurlarsa, sıradan olmayan cinsel eylemler için o kadar çok istekli olurlar.

Gerçek hayatınızda deneyin; İlk önce, sınırlar ve güvenli seks hakkında bir konuşma yapın. Partnerinizle yaramazlık yapmak, bir ön konuşma yapmadan gözü kapalı direkt olaya atlamak demek değildir. Seks söz konusu olduğunda; onun neyi tabu olarak değerlendirdiğini sormak ve konuşmaya açık olduğunuzu veya ikinizin de sahip olduğu yeni arzuları demeye açık olduğunuzu anlatmanızı öneriyor uzmanlar.

13.Fantezileri Hakkında Sizinle Konuşmak İstiyor

Halk arasında erkeklerin fanteziler hakkında konuşmaktan çekindiği çünkü onları savunmasız yaptığı düşünülüyor. Eğer konuyu siz açarsanız, fantezisini sizinle paylaşmanın güvenli olduğunu hisseder ve bu durum ilişkinizi güçlendirmeye yardımcı olur. Herhangi bir cinsel fantezide olduğu gibi, ayrıntıları önceden tartışmak en iyisidir. Fantezilerinizden birini konuşarak önce diyalogu siz açın. Bu onun kendi fantezileri hakkında konuşmasını daha rahat hale getirecek ve temel bir güven ve güvenli alan kuracaktır. Bu aynı zamanda, ikinizin ortak olabilecek fantezilerinizi keşfetmenize yardımcı olacak ve eğer öyleyse, gerçeğe dönüştürmek en kolay olanı olacaktır.

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!