Erkeklerin Zihinlerine Girebilmenin 5 Yolu | matrouge

Erkeklerin Zihinlerine Girebilmenin 5 Yolu

erkekErkekleri anlama rehberiniz:

Destekleyici olun

Erkek psikolojisi ile ilgili bilmeniz gereken ilk şey, egolarının okşanmasından hoşlandıklarıdır. Erkekler, iyi bir iş çıkardıklarını ve onları desteklediğinizi bilmek isterler. Tabii ki abartmanıza gerek yok ama arada bir ona iltifat etmeniz hoş olacaktır.

Onların da duyguları olduğunu unutmayın

Erkekler sert görünseler de, onların da duyguları vardır. Bazıları bunu saklamayı seçerler, bazıları bu hislerini görmezden gelirler, bazıları ise duygularını tamamen kapatırlar. Erkek arkadaşınızın, arada bir üzgün olmanın normal olduğunu bilmesini sağlayın. Ayrıca pek çok erkeğin üzüntülerini sinirlenerek gösterdiklerini aklınızdan çıkartmayın.

erkek1Sorun çözmeyi severler

Pek çok ilişkinin temel problemi kadınların, erkeklerin onları dinlemesini istemeleri ama erkeklerin tek istediklerinin problemi çözmek olmasıdır. Erkekler, bir sorun gördüklerinde o sorunu çözmek isterler. Eğer siz sadece problemi anlatarak rahatlamak istiyorsanız bunu ona belirtin.

Anlayış gösterin

Erkek arkadaşınızın söylemek istediği şey aslında umduğu gibi çıkmadı mı? Büyük bir ihtimalle siz onun ne söylemek istediğini zaten anladınız, bunu büyütmeyin ve biraz anlayış gösterin. Erkekler, konuşmak konusunda biz kadınlar kadar becerikli değillerdir.

Dürüst olun

Her zaman erkek arkadaşınıza karşı dürüst olun. Dürüstlük, ilişkideki en önemli unsurlardan biridir ve siz dürüst olursanız sevgiliniz de size karşı dürüst olacaktır.

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!