Göbek Bölgesi Yağlanmasına Son Veren 4 Besin

Göbek bölgenizdeki yağlar sizde artık sıkıntı yaratır dereceye ulaştı ve bir an önce kurtulmak istiyorsanız. Sizler için göbek yağlarınızdan kurtaracak 4 besin maddesini araştırdık.

limon

Karaciğer yağlanmasını önleyen Limon,göbeğinizin erimesi açısından ise önemli rol oynar. Sabahları uyandığınızda 1 bardak limonlu su içmeniz durumunda, bedenizdeki toksinleri dışarı atarak güne sağlıklı ve enerji dolu başlamış olacaksınız.

 

ananas

 

 

Ananas vücuttaki şeker ihtiyacını karşıladığı gibi, karın bölgenizin düz kalmasına yardımcı olur.

 

karalahana

İnsanda iştah açıcı besin olan karalahana, idrar sökücü, kabızlık önleyici özelliği ile vücutta yer alan zararlı maddelerin dışarıya atılmasına imkan sağlar. A,C ve K vitaminlerini içermesinin yanında potasyum ve kalsiyum deposu diyebiliriz.

 

muz

Vücudun doğral mineral dengesini sağlayan Muz, bol miktarda potasyum içermektedir. Uygulamış olduğunuz diyetlerinizde fazla şekilde sodyum alarak, potasyum az alındığı için iki mineral dengesi bozulur. Bu durumda vücudunuzda su toplanması meydana gelir.  Bundan dolayı günlük olarak 4700 mg’lik potasyum ihtiyacınızı karşılayacak olan Muz yemelisiniz. Muz ayrıca vücutta yer alan fazla sıvıları dışarı atar.

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!