Görmek İstediklerimizi Görürüz!

24saat-roman“Şiddetli bir psikolojik gerilim!”

Hızlı bir tempo içinde geçen ve okurun son sayfaya kadar olayları çözemediği bir roman: 24 Saat.Yeni nesil aksiyon yazarlarından Claire Seeber’in psikolojik gerilim romanı, okurken sizi de soluk soluğa bırakacak.

“Görmek istediklerimizi görürüz!”

Laurie ve Emily; kent dışında sessiz küçük bir otele gidip, Laurie’nin olaylı boşanmasının izlerini dertleşerek silmeye karar verirler. Laurine’nin ayrıldığı kocası Sid, pek de kolay unutulacak biri değildir zira.Yakışıklı, yetenekli ve her yaptığı eseri milyonlarca liraya satılan,müzelerin ve tabii ki güzel kadınların da peşinde koştuğu bohem bir sanatçıdır. Ancak otelde kaldıkları ilk gece nedeni açıklanamayan
bir yangın çıkar; Laurie’nin en iyi arkadaşı Emily, bu esrarengiz yangında ölmüştür! Laurie’nin bakması için annesine bıraktığı küçük kızı ise kayıptır! Ancak Laurie’nin peşinde birilerinin olduğunu anlamasıyla işler iyice karışır.Genç kadının canı kurtarması için sadece 24 saati vardır. Fakat Laurie kızını kurtarmak için Londra sokaklarında tehlikeyi kovalamak zorundadır!

“Geçmişte işlenmiş günahlardan kaçılmayacağını gösteren karanlık ve dolambaçlı bir gerilim.”
Simon Kernick

“Şiddetli bir psikolojik gerilim!”
OK! Magazine

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!