Hindistan Cevizi Yağı ile Güzelleşmek | matrouge

Hindistan Cevizi Yağı ile Güzelleşmek

hindistan-cevizi-yapı-ile-guzellik

Güzel görünmenin sırrı; parlak, pürüzsüz bir cilt ile bakımlı saçlar ve tırnaklardır şüphesiz.Bütün bunları tek bir hamlede yapmak isterseniz bu yazımıza mutlaka göz atmalısınız.

Çünkü hindistan cevizi yağı, sizin için bir güzellik kaynağı olacaktır. Güzelliğinizin sırrı ve favori bakım ürününüz artık hindistan cevizi yağı. İşte Hindistan cevizi yağının faydaları;

Bakımlı Tırnaklar
Sürekli oje sürülen tırnaklar zamanla yıpranır ve matlaşır. Tırnaklarınızı dinlendirmek için oje sürmediğiniz günlerde tırnaklarınıza ve tırnak etlerinize uygulayacağınız hindistan cevizi yağı kusursuz tırnaklara sahip olmanızı sağlayacaktır.

Nemli ve Pürüzsüz Ciltler
Gün boyu güneşe, kirli havaya ve kozmetik ürünlere maruz kalan, zamanla yıpranan ve kuruyan cildiniz için yenilenme kaynağıdır hindistan cevizi. Kurumuş dudaklar, eller, ayaklar ve dirsekleriniz için doğal bir nem kaynağıdır. Hindistan cevizi yağını bu bölgelere masaj yaparak uygulayın ve beş dakika bekleyip soğuk ile durulayınız. Farkı hemen hissedeceksiniz.Hindistan cevizi yağını toz şekerle karıştırıp vücudunuza peeling olarak da uygulayabilirsiniz.

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!