Jennifer Lopez de Taciz Kurbanı!

Bir yönetmenin zamanında Jennifer Lopez‘e ‘göğüslerini açması gerektiğini’ söylediği ortaya çıktı!


48 yaşındaki oyuncu ve şarkıcı, film setinin arka planında yönetmen tarafından ‘göğüslerini göstermesi’ söylendiği anı hatırlattı. Son aylarda Hollywood‘dan çıkan cinsel taciz skandallarının ardından, en sevdiğimiz ünlülerden daha fazla #MeToo (benim de başıma geldi) hikayesi duymaktan üzüntü duyuyoruz. Bu durum; ünlüler dünyasında dahi cinsiyet eşitsizliğinin ne kadar yayıldığını gösteriyor.

Harper’s Bazaar‘la yaptığı son röportajda Jennifer Lopez, kendi taciz tecrübelerini açıkladı ve bir yönetmenin daha önceki filmlerinden birinde kendi önünde soyunmasını istediğini açıkladı.“Bazı kadınların başına geldiği şekilde istismar edilmedim” diye açıkladı. ‘Ama yönetmenim tarafından gömleğimi çıkarmam ve göğüslerimi göstermem söylendi mi? Evet , söylendi. Fakat ben bunu yaptım mı? Hayır, yapmadım!’

Bu yılın başlarında, Kate Upton‘un Guess‘in kurucu ortağı Paul Marciano‘nun kötü muamele iddialarını takiben Lopez, tacizle ilgili duygularını anlattı. İki çocuk annesi ‘cinsel taciz, ihlal veya suistimal eylemlerine gözyummadığını ortaya koydu. Kadınların çoğu, güvensizlik korkusu veya yalan söyledikleri iddiaları nedeniyle maruz kaldıkları cinsel taciz olaylarını anlatmazlar. Lopez’in karşılaştığı bu çirkin durumu paylaşması, diğer kadınlara adaletsizlikleri dile getirmeleri için güç verdi.

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!