Kadınları Çekici Gösteren 7 Parça

Kıyafetlerinizle kombinleyeceğiniz bu parçalarla çekici bir görünüme sahip olabilirsiniz. İşte çekici gösteren 7 parça…

Kalem etek

Her dönemin trend parçalarından olan kalem etek, bedeninizi sararak kıvrımlarınızı ortaya çıkaracak ve sizi son derece çekici gösterecektir. Siyah, gri ya da lacivert kalem etekleri tercih edebilirsiniz.

Kemerli trençkot

Gizemli bir hava katan kemerli trençkotlardan mutlaka dolabınızda bulundurun. Özellikle siyah ya da krem rengini tercih edebilirsiniz. Bahar havaları başlar başlamaz trençkotlarınızı gardrobunuzun ön sıralarına çekmelisiniz!

Leopar desen

Her yıl trend olan hayvan desenleri kadınlara her zaman çekici bir hava katmıştır. Kombinlerinizde leopar desenini tercih ettiğinizde unutmamanız gereken nokta, üzerinizde sadece bir parçanın bu deseni taşımasının fazlasıyla yeterli olacağıdır.

Dantelli iç çamaşırı

İpek ya da transparan bluzlarınızın içinden hafifçe görünen dantel iç çamaşırınızın size inanılmaz bir cazibe katacağı tartışılmaz bir gerçek!

File çorap

20’lerin çekici kadınlarının vazgeçilmezi file çorapların seksiliği tartışılmaz. Fakat çekici görünmek isterken basit bir görünüm yaratmamak için file çorapları oldukça dikkatli kullanmanız gerekli.

Stiletto

İncecik topukların üzerinde durmak çok da kolay olmasa da stilettolar çekici kadınların simgesi haline geldi.

İpek gömlek

İpek bluzlar klasik ve sofistike olmalarının yanı sıra hafif ve vücuttan kayarcasına duran görünümleri ile şık ve çekici bir görünüm yaratıyor.

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!