Kemik Gözlük Mü Kullanmak İstiyorsunuz?

Kemik gözlük nasıl kullanılır?

12Aksesuar olarak gözlük kullanmak isteyenler onlarca renk çeşidi olan ve özellikle bayanlarda oldukça şık bir görünüm sunan kemik gözlüklerden yana tercihinizi yapabilirsiniz. Gerek iş yaşamınızda gerekse renkli çerçeveleri ile spor giyimlerinizi tamamlayabileceğiniz kemik gözlüklerin bu yıl özellikle kırmızı çerçeveli olanları tercih edilmektedir. Kemik gözlük denildiğinde aka ilk gelen kare ve dikdörtgen bir yapıdır. Genel olarak bu yapıya sahip olan kemik gözlükler özellikle oval ve yuvarlak yüz hatlarına sahip olan kişilerde daha hoş bir görünüm kazanmaktadır.

Daha klasik bir görünüm kazanmak için klasik giyim tarzınıza uyan kahverengi ve siyah kemik gözlükleri tercih edebilirsiniz. Aksesuar olarak renkli çerçeveli kemik gözlükler ile hem neşeli görünebilir hem de kendi tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Ebat olarak oldukça büyük camlara sahip olan kemik gözlükler genellikle aksesuar olarak tercih edilmektedir. Her türlü giyim tarzının üzerinde kullanıldığında kesinlikle entelektüel bir hava yaratan kemik gölüklerden sizler de renk seçeneğinizi belirleyerek modası geçmeden bir tane temin etmelisiniz.

13Numaralı olarak gözlükçülerden de renkli çeşitlerini bulmanız mümkündür. Tamamen havanızı ve görünümünüzü değiştirecek olan kemik gözlükler ile kendinizi oldukça rahat ve farklı hissedeceksiniz. Kalın çerçevenin kattığı havası ile şık ve farklı bir görünüm sunan kemik gözlükler her yüz tipine gidecek farklı çeşitleri ile sizleri beklemektedir. Çerçeve kalınlığı kemik gözlüklerde farklılık göstermektedir. Bu noktada yüz tipinize yakışan kemik gözlük çeşidini de çerçeve kalınlığından ayırt edebilirsiniz. Kemik gözlük model çeşitleri hem bayan hem de erkek kullanımı için uygundur.

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!