Kıl Tekniğiyle Doğal Kaş Estetiğine Hazır Olun!

dogal-kas-estetigi

Kaşlarında doğal ve estetik bir görünüm elde etmek isteyenlerin tercihi olan kaş kontürü yaza girmeye hazırlandığımız bu aylarda daha çok talep görüyor. Son dönemde oldukça popüler olan Kalıcı Makyaj ve Kıl tekniğiyle doğal kaş kontürü konusunda, kalıcı makyaj ve güzellik uzmanı Reyhan Boğa bilgi aktarıyor.

Kalıcı makyaj ve kaş kontürü özellikle yaz ayları için tüm hanımların başvurduğu en gözde uygulamalardan biri oluyor. Güzellik uzmanı Reyhan Boğa; ‘kalıcı makyaj, cildin eksikliklerini tamamlayan bir çalışma. Kaşta kalıcı makyaj uygulamalarında tek kullanımlık iğnelerle deri altına pigment yerleştiriyoruz. Bu kıl tipi veya tüm dolum olabiliyor. Doğal durduğu için kıl tekniği en tercih edilen yöntem. Kimi hastalarımızda gölgelendirme işlemi yapıyoruz. Önemli olan ihtiyacı olan kişiye uygulama yapmak. Kemoterapi görmüş ya da seyrek kaşı olanlarda işçiliğimiz asıl kendini gösteriyor ve amacımız tamamen eksikleri gidermek’ diyor.

İşlem yaklaşık 1 ya da 1,5 saat sürüyor ve en az iki seansta istediğiniz kaşlara kavuşabiliyorsunuz. Kullanılan ürünlerin kalitesinin çok önemli olduğunu vurgulayan Güzellik uzmanı Reyhan Boğa; ‘kullandığımız ürünlerde kimyasal yok denecek kadar az, renk konusunda çok hassasız, doğal görüntü her zaman bizim de tercih ettiğimiz bir yöntem, ihtiyacı olan herkese uygulanabilir’ diyor.

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!