Kış Modasının Vazgeçilmezi Uzun Hırka Kombinleri

Kış sezonunda, kalçanın altına kadar inen, dizlerin hizasına inen ve bileklerin biraz yukarısına kadar inen boylarda, örgü hırkalar, çok revaçta. Bu sıcak ve gösterişli kıyafetleri, doğru kombinleyerek, yaratmak istediğiniz etkiyi arttırmanız mümkündür.

Ayakkabı Kombini:

Diz hizasına kadar inen, geniş ve rahat kesimli hırkaları, dizin hemen altına kadar uzanan, bacağa tam oturan, uzun çizmelerle kombinlemek, bu güzel hırkaların hakkını vermenizi sağlayacaktır. İnce dokuma şeklinde üretilmiş, desensiz ve tek renk uzun hırkalarınızı, kısa boğazlı ve ince topuklu botlarla kombinleyerek, son derece şık bir günlük kıyafet yaratmış olacaksınız.

Etek Kombini:

Kalın, el örgüsü gibi duran, bileğe kadar uzanan hırkalarınızı, dar ve mini bir etekle kombinleyerek, birbirinden son derece farklı parçalardan, güzel uyumlu bir kıyafet yaratmak mümkün. Örneğin; beyaz ve uzun bir hırkanın altına, mini ve dar bir kot etek giyebilir, eteğin altına, hırka ile aynı renk, örgü şeklinde külotlu çorapları giyebilirsiniz. Bu güzel kıyafeti, kısa boğazlı, açık renkte bir bot ile kombinleyerek tamamlayabilirsiniz.

Hangi Aksesuar Kullanılmalı?

Uzun hırkanızı, belinize oturacak şekilde, bir kemer ile kombinleyebilirsiniz. Kendinden kemerli olan hırkalarınızı ise, kemerini çıkartarak, deri görünümlü ve fazla kalın olmayan bir kemer ile giyebilirsiniz.

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!