Kış Trendi: Kar Botları

kar-botlari

Soğuk kış ayları ve kar yağışı ile birlikte bayanların en fazla tercih ettiği ayakkabı modellerinden birisi de kar botları oluyor. Karlı havalarda üşümemek için genellikle dizüstü çizmeler ve botlar tercih edilir. Bilhassa topuklu ayakkabıların yerini düz taban ve rahat kar botları alıyor. Siz de kış trendlerine uyum sağlamak ve şıklığınız ile göz kamaştırmak isterseniz sizlere bu kış moda olan kar botları trendi hakkında birkaç ipucu sunalım;

  • Kar botlarında bu sezon en fazla rağbet gören markaların başında Moon Boots geliyor. Birbirinden farklı ve rengarenk kar botu modelleri ile kış aylarında hem koruyucu, hem de oldukça dikkat çekici modellere sahip.
  • Genç kızların 2016 kış aylarında en çok tercih ettiği bir diğer model ise Aquazzura’nın Boho Karlie modeli oluyor. Boho Karlie her ne kadar çok beğenilen ve tercih edilen bir model olsa da süet olması nedeniyle kullanışlılık açısından zor olabiliyor.

Kış aylarında hem soğuktan korunmak, hem de kar botlarınızla stil sahibi olmak istiyorsanız siz de bu yılın en fazla tercih edilen modellerine gardırobunuzda mutlaka yer vermelisiniz. Kar botları trendi için son olarak renk seçiminde de cesur ve özgür olmanızı da tavsiye ederiz. Yeşil, siyah, kahverengi ve krem tonlarında kar botlarının sezon trendleri arasında en çok tercih edilenler arasında üst sıralarda yer aldığını söyleyebiliriz.

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!