Kocanız Sizi Aldatıyor Mu? | matrouge

Kocanız Sizi Aldatıyor Mu?

aldatan-erkekGünümüzde evliliklerin bitmesinin en büyük sebeplerinden biri de eşlerden birisin aldatması. Peki, aldatıldığınıza dair şüphelerinizin doğru olup olmadığını nasıl anlayabilirsiniz?

Sizinle Değilken Nerede Olduğuna Dikkat Edin

Bazen erkekler, başka bir kadınla olan ilişkilerini saklamak için, erkek arkadaşlarını bahane ederler. Kocanız sürekli bir erkek arkadaşından bahsediyor ve onunla vakit geçirdiğini iddia ediyorsa, mutlaka bunun iç yüzünü öğrenin. Erkek arkadaşını eve çağırmasını ve arada evde vakit geçirmelerini teklif edin. Bakalım ne yapacak?

esiniz-sizi-aldatiyor-mu-test-edinCep Telefonu İle Neler Yaptığına Bakın

Kocanız, sizin yanınızdayken, rahatsız edilmeme bahanesi ile sürekli cep telefonunu kapatıyor ve sesini kısıyorsa veya yanınızda değilken, genelde telesekreter mesajı çıktığı için, ona ulaşamıyorsanız, bu pek de iyiye işaret değildir. Çok etik olmasa da, fırsat bulduğunuz bir anda, onun cep telefonundaki en çok aranan, bilinmeyen numaraları ve bu numaralardan gelmiş mesajları kontrol edin. Cep telefonuna ulaşamıyorsanız, kullandığı operatörden ayrıntılı fatura isteyerek, en sık ve çok aradığı numaralara ulaşabilir ve kiminle konuştuğunu anlayabilirsiniz.

Bilgisayar Başında Geçirdiği Zamana Dikkat Edin

Günümüzde, internet üzerinden aldatmaların sayısı bir hayli arttı. Eğer kocanız, evde bulunduğu zamanın çoğunu bilgisayar başında geçiriyor, sizin bilmediğiniz e-posta hesapları kullanıyor veya sosyal medya sitelerine sıklıkla üye oluyorsa, bu durumda, aldatıldığınızdan şüphelenmeniz çok normaldir. Yapmanız gereken ondan, bu hesaplarda kullandığı şifreleri istemek veya bilgisayar açıkkan bir fırsatının bulup, şirfeyi, kocanızın girdiği sitenin otomatik olarak açılması için kaydetmek olabilir. Tabi bu hiç de etik bir davranış olmayacağında, aşırıya kaçmamanızı ve aldatıldığınızdan çok emin olduğunuz durumlarda bunu yapmanızı tavsiye ederiz.

Harcamalarını Kontrol Edin

Kocanızın kredi kartı ve nakit harcamalarını kontrol ederek, sıra dışı bir harcama var mı bakabilirsiniz. Özellikle eskisine göre daha çok harcama yapıyor ve iş için şehir dışına çıktığını söylediği zamanlarda, harcamaları daha da artıyorsa, başka bir kadınla ilişki yaşama ihtimali olabilir.

Arabasının Benzinini Kontrol Edin

Bu size biraz aşırı gelmiş olabilir ama kocanızın arabasındaki benzine bakarak, size söylediği yerlere gidip, gitmediğini anlayabilirsiniz. Özellikle gece geç saatlere kadar iş yerinde kalması gerektiğini söylediği zamanlar, arabasının benzininde olması gerektiğinden fazla bir azalma varsa, şüphelerinizin doğru olma ihtimali yüksektir.

Partneriniz-Sizi-Aldatıyor-muOnu Kontrol Edin

Kocanız geç saatlere kadar çalışacağını ve iş yerinde olacağını söylediyse, ona bir kahve, atıştırmalık bir sandviç veya kafasını dağıtması için ufak bir hediye verme bahanesi ile iş yerini ziyaret edin. Tabi bunu çok sıklıkla yapmayın. O zaman, size doğru söyleyip, söylemediğini anlamış olursunuz.

Ufak Bir Oyun Oynayın

Eğer kocanız sizi aldatıyorsa, bunu büyük ihtimalle siz şehir dışındayken, daha sıklıkla yapacaktır. Ona ufak bir oyun oynayın ve iş veya tatil için şehir dışına çıkacağınızı söyleyin. Daha sonra, o sizi şehir dışında zannederken, onun eve gelip, gelmediğini kontrol edin. Eğer, sizin, evde olmadığınızı zannettiği süre boyunca eve gelmiyor veya daha da kötüsü ilişki yaşadığı kadını evinize getiriyorsa, bundan sonra daha fazla kaçma, inkar etme ve sizi kandırma imkanı olmayacaktır.

Sahte Bir Profil Hazırlayın

Kocanızın sıklıkla girdiği bir sosyal medya sitesi varsa, sahte bir profil hazırlayın ve ona mesajlar atın. Bakalım mesajlarınıza cevap verecek mi? Eğer cevap veriyorsa, bu kocanızın gerçek karakterini ve aldatmaya meyilli olduğunu gösterecektir.

Blöf Yapın

Kocanıza blöf yapın ve onun sizi aldattığını bildiğinizi, artık size dürüst davranması gerektiğini söyleyin. Burada önemli olan çok inandırıcı olmanızdır, bakalım kocanız sizin blöfünüzü yiyecek ve bütün her şeyi itiraf edecek mi?

Kocanızdaki Ani Değişimlere Dikkat Edin

Kocanız, eskisi kadar size ilgi göstermiyorsa, sizinle cinsel ilişkide bulunmak istemiyorsa, sizinle birlikte yapacağı programları erteliyor ve sıklıkla eve geç geliyorsa, kendine daha çok özen göstermeye başladıysa, siz ona sorular sormaya başladığınızda çok daha savunmacı davranıyor ve sizi paranoyak olmakla suçluyorsa, bu durumda sizi aldatıyor olması mümkündür. Yine de çok emin olmadan, kararınızı veremeyin.

Kendi Dedektifiniz Olun

Eğer kocanızın sizi aldattığından, kesinlikle eminseniz ve sadece bunu ispatlamak istiyorsanız, arabasına ufak kayıt cihazlarından koyabilirsiniz. Bu hiç etik bir hareket olmasa da, kesinlikle aldatıldığınızı ispatlayacaktır.

Bunları Unutmayın!

Etik olsun veya olmasın, kocanızın sizi aldattığını ispat etmek, zor ve hoş olmayan sonuçlara sebep olacak bir durumdur. Siz siz olun, gerçekten aldatıldığınızdan şüpheleniyorsanız, yukarıdaki tavsiyelere uyun. Bazı kadınlar için evliliğin bitmesindense, aldatılıp, aldatılmadığını öğrenmek çok daha önemli hale gelir. Bu durumda, eğer eşiniz sizi aldatmıyorsa, geri dönülemez hatalara sebep olabilir. Kocanızın sizi aldattığını ispatlamışsanız, bunu nasıl yaptığınızdan ona bahsetmeyin çünkü ileride bunu size karşı koz olarak kullanabilir.

Kocanızın sizi aldattığına dair elinizde, hiçbir kanıt yoksa, sakın onu suçlamaya kalkmayın. Bu durumda eğer sizi gerçekten aldatıyorsa, çok daha dikkatli davranacak ve size koz vermeyecektir, eğer aldatmıyorsa da, bu suçlamalar sizden uzaklaşmasını sağlayacaktır. Her iki senaryoda da, kötü duruma düşecek olan sizsiniz.

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!