Küçük Stil Değişiklikleriyle Büyük Farklar Yaratın

Fark yaratacak küçük stil değişiklikleri:

kemKemer takmamak

En dikkat çekici stil detaylarından biri, kemer yeri olan pantalon ya da eteklere kemer takmamaktır. Böyle yaptığınız zaman görüntünüz eksik kalmış izlenimi verirsiniz.

Ayak parmakları

Açık ayakkabılardan görünen ayak parmaklarınızın temiz, bakımlı ve iyi görünümlü olmaları çok önemlidir. Pedikür, bir kadının asla atlamaması gereken bir detaydır ve yaz/kış uygulanmalıdır. Kimse güzel, bakımlı bir kadının bakımsız ayaklara sahip olmasını istemez. Çıkmış ojeler ve çatlak topuklar hiçbir durumda kabul edilemezler. Eğer ayaklarınız bakımsızsa mutlaka kapalı ayakkabı giymelisiniz.

Kıyafet kolları

Kıyafetinizin kollarınız uzunluğunun doğru olması son derece önemlidir. Kıyafetinizin kollarının asla yanlış uzunlukta olmalarına izin vermeyin.

Uyumlu aksesuarlar

Çılgın bir modacı olmadığınız sürece, aksesuarlarınızın birbirlerine uyumlu ve kibar olduklarından emin olun. Takıda aşırıya kaçmak asla hoş görünmez.

kadBakımlı eller

Herkes birbirinin ellerine bakar. Onları konuşurken, el sıkışırken, bir şeyler yazar ya da imzalarken kullanırız ve ister istemez karşımızdakinin gözleri ellerimize kayar. Tırnaklarınızın sürekli ojeli olması gerekmez ama düzgün, temiz ve bakımlı olmaları önemlidir.

Doğru uzunluğa sahip pantolonlar

Pantalon paçaları kadar kişiyi dağınık gösterebilen başka bir detay daha yoktur. Paçalarınızın daima doğru boyda olduğundan emin olun.

Güzel görünen ayakkabılar

Kıyafete hava katan en önemli detaylardan biri ayakkabılardır ve ayakkabılarınızın daima boyalı, temiz ve bakımlı olmaları son derece önemlidir.

Saçlar

Saçlarınıza mutlaka vakit ayırın ve düzenli aralıklarla kuaföre giderek modelini ve rengini korumalarını sağlayın.

 

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!