Leopar Desenli Kaban Trendi

leopar-desenli-kaban-trendi

Kış aylarında vazgeçilmez parçalardan birisi kabanlardır. Hem soğuktan korunmak, hem de dışarıya çıkarken her kombinin üzerine kullanmak amacıyla tercih edilen kabanlar kış ile bütünleşmiş durumda. Her şeyde olduğu gibi kaban modellerinde de her sezon farklı trendler ortaya çıkıyor. 2016 moda trendlerine baktığımızda leopar desenli kaban trendi dikkat çekiyor. Leopar desenli kabanlarda modernden klasiğe, düz renklerden çekici desenlere birçok farklı model mevcut. Bayanlara asil bir görünüm katan leopar deseni 2016’de özellikle kabanlarda ön plana çıkıyor.

Leopar deseni özellikle sokak modasında son derece güçlü ve çekici bir etkiye sahiptir. İddialı olması nedeniyle çoğu bayan tarafından korkarak kullanılan leopar deseni moda haftalarında birçok tasarımcının parçalarında karşımıza çıktı. Özellikle de leopar desenli kabanlar farklı tasarımları ile bayanların beğenisine sunuldu. Leopar desenli kabanlarda dikkat çeken detaylardan birisi de kürk tarzında kapüşonlar oluyor.

Kış aylarında feminen ve asil görünmek istiyorsanız leopar desenli kaban trendi ile kolayca başarabilirsiniz. Leopar desenini fazla iddialı bulanlar için de önerimiz diğer kombin parçalarını düz ve sade renkte tutmalarıdır. Baştan aşağı siyah bir kombini leopar desenli kaban ile tamamlamak ideal bir seçim olacaktır. Bu sayede kendinizi hem şık, hem de rahat hissedebilirsiniz. Leopar deseni ile aşırı renkli parçaları kombin etmekten de kaçınmalısınız. Nedeni ise asil bir duruş yaratan leopar deseninin iddiası nedeniyle abartıya uygun olmamasıdır.

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!