L’etoile Design’ın Kişiye Özel Saç Aksesuarları ve Çiçekli Şapkaları

tasarim-sapka

Havaların ısınmasıyla herkesin hayali deniz,kum,güneş ve tatil… Güneş bedenimizi ısıtırken, dalga sesinin keyfini çıkardığımız günler çok yakın! L’etoile Design da yaz planlarınıza yeni koleksiyonundan kişiye özel çiçekli taç ve şapkaları ile renk katıyor!

letoile design görsel2Özel tasarım, el yapımı saç aksesuarları ve düğün buketleri ile yaz gelinlerinin kalbini çalan L’etoile Design, tatil planı yapanları da unutmuyor ve yepyeni yaz koleksiyonu ile mevsime renk katıyor!

Düğün ve davetlere özel hazırlanan çiçekli, özel kristal taşlı saç aksesuarlarına ek olarak bu sezon hem şehirde hem de seyahatlerinizde severek kullanacağınız renkli çiçekler ve püsküllerle süslenen hasır şapkalar stilinizin tamamlayıcısı oluyor!

Yazın vazgeçilmezi plajlarda güneşlenirken hem sizi güneşin zararlı etkisinden koruyacak hem de tarzınızı L'etoile şapka morrenklendirecek şapkalar olmazsa olmaz! Üzerine yapılan tasarımlarla hasır şapkalara bambaşka bir boyut kazandıran ve instagram üzerinden letoiledesign’ kullanıcı adı ile satışa sunulan yaza damga vuracak bu ürünlere sahip olmadan yaz tatili planlarınızı tamamlamayın!

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!