Liu Jo 2016 İlkbahar-Yaz Jeans Koleksiyonu

liu-jo-jean

İtalyan el işçiliği kalitesiyle günümüz trendlerini bir araya getiren Liu Jo, Jeans Koleksiyonu ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Trendleri takip eden cazibeli kadın için tasarlanmış günlük şıklığı hedefleyen Sparkling Groove temasında stiller güçlü ve merak uyandırıcı. Temada yer alan ürünler; vücut şeklini öne çıkartırken 70’ler modasına net bir atıfta bulunuyor. Ilık bahar günleri, The Power Of Spring ile kontrastların geometrik desenlerle dansında alevleniyor: çiçekler ve çizgilerin bir araya geldiği tasarımlar genç ve dinamik kadınlar için ideal. Lacivert ve beyazın; kırmızı, sarı ve maviyle buluştuğu modellerde; açık tonlardaki denim alımlı ve alabildiğine cazibeli bir tarz ortaya çıkartıyor.

liu-jo-jean Liu Jo; şehirli tarzına rağmen Urban Safari temasında ilhamını uzak diyarlara yapılan yolculuklar ve yazı hatırlatan egzotik keşiflerden alıyor. Toprak tonları ve küllü renkler çiçek desenleriyle bir araya gelerek harika bir safari stiliyle macera kokan bir hava yayıyor. Kamuflaj desenlerinin de yer aldığı sade ve feminen bu safari stili; tunikler ve gömleklerin de ilham kaynağı. Rahat pantolonlarla kombinlenen metalik kısa üstler, çizgili elbiseler ve spor pantolonlar spor şıklığın cazibesini karşı konulmaz hale getiriyor.

Taze, canlı ve zengin renklerin bir araya geldiği son moda yaz kombinlerinden oluşan Modern Combo teması, farklı değerlerin ve kültürlerin oluşturduğu modern stille destekleniyor. Parlak, kareli maksi elbise gibi basit ancak eşsiz parçalar koleksiyonun yaza hayranlığını gözler önüne seriyor. Triko elbiseler, denim etekler, nakışla işlenmiş beyaz gömlekler ile koleksiyonda yerini alan Vintage-Afro teması ise neredeyse bir tasarımcının elinden çıkmış gibi görünen net kombinler sunuyor.

Liu Jo 2016 İlkbahar/Yaz Jeans koleksiyonu; farklı tarza sahip kadınlar için farklı temalardan oluşan ürünleriyle şu mağazalarda: Akmerkez, Kanyon, Aqua Florya, City’s Nişantaşı, Palladium AVM, Next Level / Ankara

Liu Jo hakkında daha detaylı bilgi için: http://vepagroup.com/liuJo/ Instagram: instagram.com/liujoturkiye

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!