Margot Lily’e Karşı’nın Yeni Bölümü Yayında!

margot vs lily

Nike’ın kadınlara ihtiyaç duydukları ilham ve motivasyonu sağlamayı hedefleyen “Geçtim Kendimi” (nike.com/gectimkendimi) platformunda paylaşılan “Margot Lily’e Karşı” serisinin 4. bölümü yayınlandı.

“Better For It” (Geçtim Kendimi) 2016, iki kardeş arasındaki ilginc cekismeyi konu edinen  hikayesiyle dikkat çeken, 8 bölümlük “Margot Lily’e Karşı” adlı seriyle 1 Şubat tarihinde başladı. Ünlü film yapımcısı Alfonso Gomez-Rejon, yönetmen Tricia Brock ve popüler yazar Jesse Andrews’i bir araya getiren Nike’ın yeni video serisinin yayınlandığı nike.com/gectimkendimi platformu, kadınlara ihtiyaç duydukları ilham ve motivasyonu sağlamayı hedefliyor.

İki kardeşin girdikleri iddia üzerinden yaşadıkları sıradışı olaylari anlatan dizinin yayınlanan yeni bölümünde ABD’li komedyen ve aktör Jack McBrayer, Margot’un YouTube videolarının altına kötü yorumlarda bulunan bir internet trolü olarak rol alıyor. Bir yandan Lily’in arkadaş edinmede yaşadığı zorluklar ve şanssızlıklar, diğer yandan da Margot’un egzersiz odaklı yeni hayatına adapte olmaya çalışması ile girdikleri iddia gün geçtikçe daha ilginç bir hal almaya başlıyor.

“Margot Lily’e Karşı”ın yeni bölümleri 21 Mart’a kadar her pazartesi saat 18:00’de nike.com/gectimkendimi üzerinden yayınlanmaya devam edecek.

 

4. Bölüm

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!