Milano'da Les Benjamins Rüzgarı | matrouge

Milano’da Les Benjamins Rüzgarı

Bünyamin Aydın tarafından kurulan modern zamanların giyim markası Les Benjamins,Milano Erkek Moda Haftası resmi takvimi kapsamında Sonbahar/Kış 2016 koleksiyonunu görkemli bir sunum ile tanıttı.

LesBenjamins-02-620x827Les Benjamins, Sonbahar/Kış 2016 koleksiyonu ile Türk giyim kültürünü temsil eden öğeleri 20. yüzyıl sanat, müzik ve pop kültür dünyasından ikonik yüzlerle birleştirerek modern detaylarla hibrit spor giyim stillerine imza attı.

Milano Erkek Moda Haftası’nın resmi takvimine kabul edilen ilk Türk hazır giyim markası olarak Türk modası için benzersiz bir başarıya imza atan Les Benjamins’in özellikle semazenlerin gösterisi ile beğeni toplayan sunumuna, Türkiye cemiyet hayatı ile sanat ve eğlence dünyasından önde gelen isimler de büyük ilgi gösterdi. Aralarında Sevil Sabancı, Melisa Tapan, Ayşe Hatun Önal, Tuba Ünsal, Yasemin Kay Allen, Doğuş Cabakçor, Mustafa Tatlıcı, Oğulcan Engin gibi isimlerin bulunduğu davetliler, Milano’da bu büyük başarıya tanık olmaktan duydukları mutluluğu dile getirdiler.

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!