Modacruz ile Ünlülerin Gardıroplarını Keşfedin

unlulerin-gardirobu

Modacruz’un başlattığı ikinci el kıyafet rüzgarına sanat ve sosyete dünyasının ünlü simaları da kendini kaptırdı. Deniz Akkaya, Ece Erken, Nükhet Duru gibi isimler Modacruz’un ‘Ünlü Gardıropları’ sekmesi altında gardıroplarını Modacruz kullanıcılarının beğenisine açıyor. Satılacak harika kıyafetleri olsa da detaylarla ilgilenmeye pek vakti olmayan VIP kadınlar ise, Modacruz VIP hizmetinden yararlanıyor; birbirinden şık lüks kıyafetlerini bu sayfada satıyor. İster VIP, ister kendi dolabı olsun, Modacruz “Eski değil, ikinci el” fikrini benimseyerek tüm kadınların gardırobundaki kıymetli parçaları nakde çevirmesini ve tasarruf etmesini sağlıyor.

İkinci el modanın Türkiye’deki adresi Modacruz’un ‘Gardırobundakileri nakde çevir’ çağrısına ünlü isimler de tepkisiz kalmıyor. Gardıroplarında yeni parçalara yer açmak istediklerinde, özenle satın aldıkları birbirinden şık marka kıyafetleri, onların değerini bileceğine inandığı yüzbinlerce Modacruz kadını ile buluşturuyor.

Modacruz’daki Ünlü Gardıropları sekmesi altında Özlem Yıldız, Ece Erken, Gamze Biran, Deniz Akkaya, Ayşe Kucuroğlu, Nükhet Duru, Ebru Şallı gibi isimler gardıroplarını açıyor. Böylece yüzbinlerce Modacruz kullanıcısı bu isimlerin ekranda ya da günlük hayatlarında kullandıkları kıyafetlerine ulaşabiliyor, stil önerilerini takip edebiliyor.

Modacruz_VIPSatılacak onca güzel kıyafeti varken detaylarla ilgilenmeyi ve isimlerinin ön plana çıkmasını tercih etmeyen VIP kadınlar da var. Onlar ise, Modacruz VIP hizmetini kullanıyor. Sadece belirli lüks markaların yer aldığı bu kategoride yer almak için ürünlerini satılmasını istediği fiyatlarla birlikte Modacruz ekibine göndermeleri yeterli. Ürünlerin fotoğraflanması, tüm satış işlemleri, kargolama ve alıcı ile yapılan görüşmeler anonim biçimde Modacruz ekibi tarafından yönetiliyor. Satışın ardından kazanılan miktar ise kullanıcının hesabına yatırılıyor.

Sen de çantadan ayakkabıya, bluzdan kabana bu özel giysilere sahip olmak istiyorsan, Modacruz’un başlattığı ikinci el rüzgarına kapıl ve siteye tıkla. Türkiye’nin en büyük, en geniş ve en prestijli ikinci el platformunu keşfederek, orijinal lüks markalara çok daha tasarruflu sahip ol!

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!