Pastel Renk Trendi Devam Ediyor

pastel-renk-modasi

Son birkaç sezondur trendler arasındaki yerini koruyan ve mağazaların vitrinlerinde önemli bir yere sahip olan pastel renkler önümüzdeki sezonda da yerini koruyor. Şeker pembesi, pudra, bej, nane yeşili, gök mavisi, lavanta grisi ve limon sarısı ile birçok farklı renk seçeneğine sahip olan pastel tonlar sezonun öne çıkan renkleri oluyor. Pastel renk trendi özellikle içinde bulunduğumuz soğuk kış aylarında paltolar ve kabanlarda ön plana çıkıyor. Sade bir kombin seçeneğini dahi tarzınıza uygun pastel renk bir palto ile şık göstermeniz mümkün.

Pastel renkleri sadece günlük kombin seçeneklerinde değil, özel gecelerde ve şık elbiselerinizde de tercih edebilirsiniz. Özellikle dantel ve transparan detaylarına yer verilen pastel elbiseler sezona damgasını vuruyor. Günlük kombin oluştururken 2016 modasına uyum sağlamak isterseniz pastel renk trendi ile bunu başarabilirsiniz. İster baştan aşağı pastel tonlarında, isterseniz de tek bir parçada pastel rengi kullanmanız mümkün. Pastel renklerin sadece elbiselerde değil ayakkabı ve aksesuarlar için de oldukça ilgi çekici olduğunu söylemek mümkün.

Ceketinizi, çantanızı, bandananızı ya da ayakkabınızı pastel renk seçerek tarz görünmeyi başarabilirsiniz. Kısacası pastel renkler hem özel gecelerde, hem de sokak modasında sezonun ilgi odağı oluyor. Siz de gardırobunuzda pastel tonlarda parçalara rahatlıkla yer verebilir, pastel tonları özgürce dilediğiniz gibi kombin ederek tarz görünmeyi başarabilirsiniz. Gök mavisi ve toz pembesinin pastel renk trendi arasında revaçta olduğunu söylemekte mümkün.

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!