PUMA'nın Kış Koleksiyonunda Sporunuz Işıl Işıl | matrouge

PUMA’nın Kış Koleksiyonunda Sporunuz Işıl Işıl Parıldayacak

ignite-kosu-ayakkabisi-puma-bayan

2015’in son çeyreğinde tanıtılan antreman ayakkabısı IGNITE XT yanında kışın spor yapabilmek için bütün altyapıyı bardındıran IGNITE PWRWARM ayakkabısı düşük ısıda sporcuların limitleri zorlamasına yardımcı oluyor. IGNITE serisinde de yastıklamayı üst seviyeye çıkartan IGNITE köpük teknolojisinin yanı sıra yeni PWRWARM’lar da vücut ısısını dengeleyen özel bir dil bulunuyor. Bu dil sayesinde sporcular kötü hava şartlarından etkilenmiyorlar. Bunların yanı sıra PWRWARM’lar da bulunan reflektörler düşük ışıkta ya da karanlıkta sporcuların fark edilmelerini sağlıyor. Özellikle outdoor alanlarda spor yapmayı tercih eden kadınları koşarken sağladığı konforun yanı sıra bu reflektörler sayesinde mental olarak da rahatlatacak.

puma-runner-ayakkabi-kadinIGNITE PWRWARM’ların sağladığı bu fark edilir konforun yanına PUMA bu koleksiyonda NIGHTCAT W şortları tercih ediyor. NIGHTCAT’ler sayesinde güneş ışığına bağlı kalarak spor yapma devri de kapanıyor. Parıldayan ipliklerle dizayn edilmiş yapısı ve üzerine yerleştirilen reflektöreler sayesinde karanlıkta da gönül rahatlığıyla spor yapılabilecek. Lamine iç astarlı cebi sayesinde ise değerli eşyalarınız kuru ve güvende kalacak.

Fark edilirliğinizin son parçası ise NIGHTCAT SS TEE kısa kollu t-shirtler, yüksek tempolu performanslarınızda vücudunuzun hava almasını sağlamanın yanı sıra o tempoda esneklik de sağlıyor. Üzerine yerleştirilen parıltılı logolar ve reflektörler sayesinde bu üründe de fark edilirliğiniz performansınızkadin-puma-runner-ayakkabi kadar yukarıda oluyor.

Performans fark etmeksizin size en fazla konforu sağlamaya çalışan bu yeni sezon ürünlerin konforun sadece vücutta değil beyninizde de olması gerektiğini savunarak barındırdığı reflektörler outdoor performanslarınızda aklınızda soru işareti bırakmıyor.

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!