Samsung'dan "Aşık Telefonlar" Uygulaması | matrouge

Samsung’dan Tüm Aşıklara Özel “Aşık Telefonlar” Uygulaması

samsun-inadina-ask

Teknoloji devi Samsung Electronics; Fox TV’nin sevilen dizisi “İnadına Aşk” işbirliğiyle Türkiye’de bir ilke imza atarak, tüm aşıklara yönelik ‘Aşık Telefonlar’ mobil uygulamasını hayata geçirdi.

Popüler TV dizisi “İnadına Aşk” ile işbirliğine giden Samsung Electronics, sevgililere özel yeni bir mobil uygulamayla Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi ve‘Aşık Telefonlar’uygulamasını, herkesin kulanımına sundu.

Fox TV mobil uygulamasında yer alan “Aşık Telefonlar”; dizinin son bölümlerinde izleyiciyle paylaşıldı. Uygulamayı kullanan çiftler, tek bir fotoğrafı ortadan ikiye bölerek sevdikleri kişinin ekranına gönderebiliyor ve kilit ekranlarını bu fotoğraf ile kullanıma ayarlayabiliyor. Bu şekilde bir bütünün iki parçası haline gelen telefonlar, yan yana koyulduğunda ise fotoğrafı tamamlıyor.

Bu uygulama ile fotoğraflarına en yaratıcı aşk mesajını ve #AsıkTelefonlar, @SamsungTurkiye etiketlerini ekleyerek Twitter’dapaylaşan şanslı2 çift İnadına Aşk setini ziyaret etme hakkı kazanacak.

Fox TV mobil uygulaması altından ücretsiz olarak erişilibilinen “Aşık Telefonlar”, Türkiye’de bir ilk olup, özellikle gençler tarafından yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!