Sarkık Göğüsler Nasıl Toparlanır?

kate-upton

Çekici ve dik görünen iki göğüse sahip olmayı her kadın ister. Sağlıklı ve düzgün görünümdeki bir vücut her kadının sahip olmak isteyeceği şeydir. Bunun için öncelikle sütyen seçiminizi doğru biçimde yapmalısınız. Eğer göğsünüzün üst kısmı ya da yan tarafları sütyenden taşıyorsa yanlış sütyen kullanmaktasınız.

Spor yapın, sürekli spor yapan bir insanın göğüsleri sarkmaz. Spor yapmak vücudu olduğu yaştan daha genç gösterir.

İki göğüsünüzü de birbirinden ayıran sütyen giyin. Yapılan yanlışlardan biri birbirine çok yakın sütyenler kullanmaktadır.

 

 

Neler Yapabilirsiniz?

  • Her gün farklı bir sütyen giyin ve yatarken sütyeninizi çıkarın. Aynı sütyeni giymeniz ter ve koku yaparak göğüsünüzü küçültecektir.
  • Göğsünüze kremle dairesel masajlar yapın. Masaj rahatlamanın anahtarıdır.
  • Vücut hatlarınızı belli eden göğüsünüzü sıkan giyecekler giyin. Bol kıyafetler giyerek kendinizi sarkan bir vücuda mahkûm etmeyin.
  • Straplez sütyenlerden uzak durun. Göğüsün sarkmasını sağlayarak daha şekilsiz bir görünüme sahip olmanıza neden olur.
  • Dik durun, dik durmayan özgüvensiz insanları herkes küçük görebilir. Göğüslerinizden utanmayın aksine onlarla gurur duyun.
  • Herhangi bir insanın sizin görünüşünüzle dalga geçmesine izin vermeyin. Onlara kendi vücudunuzla gerekirse göğüslerinizle övünerek karşılık verin.

Vücudunuzu sevmeye başlayın ve vücudunuz da sizi sevsin. Unutmayın biraz çabayla çok iyi bir vücut elde edebilirsiniz. Sabır ve azimle uğraşın.

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!