Şaşırtıcı Seks İstatistikleri

Seksle ilgili bu istatistikler çok şaşırtacak:

efe12Sizde virüs var mı?

Cinsel açıdan aktif olan insanların en az %50’si hayatlarında en az bir kere İnsan Papillom Virüsü’ne sahip olmakta. Bu virüs, yüksek ya da düşük oranlarda insanlarda bulunabiliyor. Düşük orandaki virüs; genital siğillere, yüksek orandaki ise; rahim ağzı ya da diğer kanserlere sebep olabiliyor. Fakat bu virüse yakalanan insanların %90’ının immün sistemi bu virüsten 2 sene içinde kurtulabiliyor.

efe15Hamilelik iznine ayrıldınız mı?

2001 ile 2003 yılları arasında bebek sahibi olan kadınların 3’te 2’si hamileliği boyunca çalışmış. 1961 ile 1965 yılları arasında çalışan kadın oranı ise %45’miş.

Kaç adet seks partneriniz oldu?

Bir araştırmaya göre 20 ile 59 yaşları arasındaki kadınların hayatları boyunca birlikte olduğu ortalama kişi sayısı 4. Erkeklerde ise bu sayı 7.

efe13Seks yaptığınız her seferde orgazma ulaşabiliyor musunuz?

Erkeklerin %75’i her seferinde orgazma ulaşırken, kadınların sadece %29’u her seksin sonunda orgazma ulaşabiliyorlar. Üstelik bu kadınların büyük bir çoğunluğu da sadece klitoral uyarılmayla orgazm olabiliyor.

Koltuğunuz rahat mı?

Her 10 evli yetişkinden, 1’i (yani %12’si) yalnız uyuduklarını söylüyor.

Bekaretinizi ne zaman kaybettiniz?

Erkeklerin genel olarak bekaretlerini kaybettiği yaş 16 iken kadınların ortalama yaşı 17. Yeni yapılan araştırmalar kişinin sekse olan merakının genetik olabileceği yönünde. Yani bazı insanlar genetik olarak erken yaşta seksi deneyimlemeye daha meyilli.

efe14Yardıma ihtiyacınız var mı?

40 yaş civarındaki erkeklerin %5’i ve 65 yaşındaki erkeklerin %25’i sertleşme sorunu yaşıyor.

Boyut önemli mi?

Kadınların büyük bir kısmı çok küçük olmadığı sürece penisin boyunun çok da önemli olmadığı görüşünde.

 

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!