Selfie Çılgınlığını Yepyeni Bir Boyuta Taşınıyor

selfie-cilginligi

Samsung Galaxy A 2016 serisi yeni inovasyonlarla selfie çılgınlığını yepyeni bir boyuta taşıyor.

Selfie kavramına yepyeni bir boyut getiren metal gövdeli Samsung Galaxy A 2016 serisinin gelişmiş kamera özellikleri, sonsuza kadar saklamak isteyeceğiniz güzel anları yakalamanıza yardımcı olur.

İstanbul, 3 Şubat 2016 – Samsung Electronics’in Süper AMOLED ekranlıakıllı telefonları içerisinde tasarımı tamamen metal ve cam olan Samsung Galaxy A 2016 serisi telefonları sadece tasarım özellikleriyle değil, selfie çekmeyi çok daha eğlenceli hale getiren özellikleriyle de dikkat çekiyor. Animated GIF ve üç ayrı fotoğrafı tek bir kareye sığdıran Geniş Açılı Selfie gibi çarpıcı özellikleri fark yaratıyor.

selfieDaha Akıllı Selfieler

Samsung Galaxy A 2016 serisi, sizi selfie çekmek için bir tuşa basma ya da selfie çubuğu kullanma zahmetinden kurtarıyor. Ses ve görüntüyü tespit eden dikkat çekici yazılımıyla selfie kavramını yeni bir boyuta taşıyan Galaxy A 2016 serisi, en son görüntü algılama ve ses tanıma yazılımı ile selfielerinizi bir sonraki seviyeye taşıyor.

Üç ayrı fotoğrafı tek karede buluşturan Grup Selfie’si

Çok sayıda kişiyi tek bir kareye sığdırabilmeyi sağlayan Galaxy A 2016 serisinin Geniş Açılı Selfie özelliği, soldan/ortadan/sağdan çekilmiş üç ayrı fotoğrafı tek bir karede birleştirerek kusursuz bir grup selfie’sine dönüştürüyor. Artık, portre modunda 110derece, manzara modunda 120 derece açılı selfie’lerle tüm arkadaşlarınızı tek bir karede buluşturmanız mümkün.

Animetad GIF’lerle eğlenceli selfie’ler

Bazen, hayata dair ilginç ayrıntıları paylaşmak için tek bir fotoğraf karesi yeterli olmayabilir. Samsung Galaxy A 2016 serisinin Animated GIF özelliği; son günlerin en popüler sosyal medya eğlenceleri arasında başı çekiyor. Animated GIF’lerden birinin aktörü olmanıza ve kendi GIF’inizi yaratmanız artık çok kolay. Animated GIF özelliği, birbiri ardına gelen 20 fotoğrafı tek karede yakalayarak, video yerine otomatik olarak paylaşılabilir bir GIF oluşturuyor. Animated Gif özelliği Kamera uygulamasından Mod indir diyerek galaxy apps uygulamasından indirilebilir.

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!