Sevgilinize Güvenmenin Yolları

sevgili1Güvenmek zor bir iştir. hele ki konu aşkla alakalıysa, işte bir kaç ufak güven tüyoları:

Kendi Güvensizlikleriniz

Sevgilinizin sizi aldattığına dair hislerinizin onun hareketlerinden mi yoksa kendi güvensizliğinizden mi ortaya çıktığını anlamaya çalışın. Eğer sizi endişelendirecek hareketlerde bulunduysa dikkat etmeniz gerekiyor demektir. Fakat ortada endişeleneceğiniz bir durum yoksa bu şüphenin nedeni tamamen kendi kişiliğinizdir. Sevgilinize güvenmenizin yolu, kendinizi sevmenizden ve kendinize güvenmenizden geçer.

Kötü Düşünceleri Silin

Aklınıza aldatıldığınızın geldiği her an bu düşünceyi kafanızdan atın. Bu senaryo sadece sizi mutsuz etmeye yarar.

sevgiliPozitif Olun

Aklınızda kuruntular biriktirmek hem zamanınızın kötü geçmesine neden olur hem de bu kuruntular genellikle boş çıkarlar. O zaman neden kendimizi boşu boşuna harap edelim ki?

Küçük Konuşma

Eğer erkek arkadaşınızın etrafında olmasından hoşlanmadığınız belirli bir kadın varsa bunu sevgilinizle konuşun. Sizin yanlış düşüncelerinizi ortadan kaldırabilir ya da sizi haklı bulup rahatsız olduğunuz kişiyle arasına daha çok mesafe koyabilir. Konuşmak, her ilişkinin önemli bir parçasıdır.

İzleyin ve Öğrenin

Sevgilinizle beraberken onun başka kadınlara karşı olan hareketlerini izleyin, sizle mutluysa başkalarına çok dikkat etmeyecektir.

Ona Güveniyor Musunuz?

Sonuçta her şey bir sorunun cevabına bakıyor; Ona güveniyor musunuz? Sizi inciteceğine ve başkasıyla beraber olacağına inanıyor musunuz? Eğer size böyle bir şey yapmayacağına inanıyorsanız rahatlamalı ve ona güvenmelisiniz.

 

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!