Sezon Trendi: Siyah Dantel Abiye

siyah-dantel-elbise

Özel gecelerin ve davetlerin vazgeçilmez seçimi abiyelerdir. Bayanları asil ve şık gösteren abiyeler her geçen gün farklı renkler ve modelleri ile dikkat çekiyor. Gün geçtikçe iddialı ve farklı abiye modellerinin tasarlanması bayanları da özel gecelerde adeta şıklık yarışına sürüklüyor. Düğünlerde, nişanlarda, davetlerde ve balo gibi ortamlarda asil görünmek isteyen bayanların seçimi genellikle siyah renkten yana oluyor. Özellikle de sezon trendlerini takip eden bayanlar siyah dantel abiye trendi ile yakından ilgileniyor.

Siyah abiyeler genellikle asil ya da zayıf görünmek isteyen bayanların seçimi oluyor. İddiayı sevmeyen fakat asil ve şık görünmek isteyen bayanlar çareyi siyah elbiselerde buluyor. Sezon trendlerine baktığımızda ise siyah dantel abiyeler bayanlar tarafından oldukça rağbet görüyor. Siz de özel gecelerde ve davetlerde şıklığınız ile göz kamaştırmak isterseniz biraz daha iddialı bir seçim yaparak hem dantel detaylı, hem de transparan bir siyah abiye modelini tercih edebilirsiniz. Özellikle 2016 yılında transparan detayını dantel elbiselerde sıkça göreceğiz.

Katıldığınız özel ortamlarda tüm gözlerin üzerinizde olmasını istiyorsanız seçiminizi siyah dantel ve uzun elbiselerden yana yapabilirsiniz. Bilhassa vücut hatlarına güvenen bayanlar siyah balık abiye modellerini de tercih edebilirler. Eğer balık abiye modellerini tercih etmeyi düşünüyorsanız kendinize olan güveninizi göğüs detayı ile ön plana çıkarabilirsiniz. Dantel detayını elbisenizin göğüs bölgesinde, kollarında ya da yırtmaçların olduğu kısımda da tercih edebilirsiniz. Önemli olan nokta ise dikkat çekmek istediğiniz bölgede dantel detayına yer vermenizdir. Siyah dantel elbise trendi ile ilgi odağı olmayı başaramayacağınız ortam yok.

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!