Sonsuz Büyüleyici Bir Koku "Ever Bloom" | matrouge

Shiseido’dan Sonsuz Büyüleyici Bir Koku “Ever Bloom”

Kozmetik devi Shiseido’nun, tüm kadınları fetheden parfümü: Ever Bloom! Buram buram kadınsı çiçek kokularının hissedildiği Ever Bloom, kadınlar için güç ve zarafeti bir arada sunuyor

Kozmetik devi Shiseido’nun narin beyaz çiçeklerle güçlendirdiği kokusu Ever Bloom, doğal çiçeksi kokusuyla tüm bakışları üzerinize topluyor.

ever-bloom-parfumKadınların imzası haline gelen kokuları, Shiseido’nun kalpleri fethedecek yeni parfümü Ever Bloom ile bambaşka bir boyuta taşınıyor.
Güzelliğin içinizde sonsuza kadar çiçek açmasını sağlayan Ever Bloom, Shiseido’nun kurucusu Shinzo Fukuhara’nın oğlunun 1940 yılında çektiği siyah-beyaz bir kamelya fotoğrafından ilham alınarak tasarlandı.

Klasik/bilindik koku piramidinden farklı notalar üzerine kurulu bu parfüm; siklamen, lotus ve gül özünden oluşan Işıltı akoru ile saf portakal tomurcuğu, gardenya ve Sylkolide Misk’ten oluşan varlık akoru ile taçlandırılmış. Shiseido’nun yeni parfümü Ever Bloom’un sonsuz büyüleyiciğiyle, çiçeklerin güçlü ve zarif kokusu gün boyunca sizi sarmalayacak.

Fiyatı 50 ml 279,00 TL | 90 ml 379,00 TL

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!