Sizce Siz Kaç Karat Hak Ediyorsunuz? | matrouge

Sizce Siz Kaç Karat Hak Ediyorsunuz?

montblanc-lady-emblem-parfum-hediye-bayan

Pırlantalar bir kadının en yakın arkadaşıdır! MontBlanc için pırlanta bir imzadır, saflık, aşk ve güzelliği sembolize eden bir imza… Aynı zamanda bir kadının kalbini kazanmanın en kuşkusuz yolu!

2006 yılında, markanın 100.yılında MontBlanc, sembolü olan pırlantayı lanse etti. Şeklini Mont Blanc dağında yer alan 6 vadinin karla kaplanmış şeklinden alan adeta madeni bir gökkuşağı gibi mücevher ustalığını ortaya çıkaran Mont Blanc için, bu taş, yepyeni bir parfümünün ilham kaynağı olmuştur: LADY EMBLEM

Parfüm

Parlaklık ve çok yönlülük, mücevher ve parfüm ustalığının birleştiği o an, ünlü parfümörler Dominique Ropion ve Nicolas Beaulie yeteneklerini birleştirdi. Gizemli gül parfümün en önemli notası oldu. Birbirinden komplike işlemler sonucu elde edilen bu gül doğallığı ve enderliği sembolize eder. Baştan çıkarıcı bu parfüm size meyve ve çiçeği birlikte hissettirir.

Üst notalarda, patlayan adaçayı ve kakule, tazeleyici parlak greyfurt ile birleşince anında güçlü, kontrast, uyumlu ve karizmatik bir koku yayarlar.

Kokunun kalbinde temiz yeşil buzlu menekşe yaprakları, tarçın yaprakları ile sarmalanmıştır.  Bu birleşim, kokuya inanılmaz bir zarif bir karakter katmaktadır.

Kokunun bazı ise, canlı, yoğun biçimde maskülen değerli odunsu notaların bir simyasıdır.  Bu simya şehvetli Tonka fasulyesi ile bir araya gelince eşsiz bir imza ve unutulmaz bir iz bırakmaktadır.

Şişe – Ambalaj

Son derece ağır ve gösterişli cam kapak ile bütünleşen pırlanta şeklindeki şişe, ayrıcalıklı bir his yaratıyor. Şişede aynı zamanda bir tacı andıran pembe altından bir boyunluk göze çarpıyor. Uçuk pembe renkli kadınsı ve zarif kutu, bir «hediye kutusu» gibi açılıyor.

Sade tasarımıyla bu kutu, MontBlanc’ın her zaman değer verdiği iddiasız bir şıklığın kadınsı yanını temsil ediyor.

Lady Emblem 75ml: 299TL

Lady Emblem 50ml: 229TL

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!