Sizi Daha Çok Aramasını ve Özlemesini mi İstiyorsunuz ?

Sizi özlemesini ve daha çok aramasını sağlamak için:

açSon anda teklif ettiği buluşmayı kabul etmeyin, eğer sevgilinizin sizi daha çok özlemesini istiyorsanız son anda sizi arayıp bir yere davet ettiğinde kabul etmeyin. Sizin de kendinize ait bir hayatınız olduğunu bilsin ve her zaman sizi elinden kaçırabileceğinin farkına varsın.

Dürüst olun, ona karşı her zaman dürüst ve güvenilir olun. Hakkında bir şeyler öğrenmenizi sağlayacak sorular sorun ve onu iyice tanıyın.

Beraber eğlenin, bir erkeği kendinize bağlamanın ve sizi özlemesini sağlamanın en iyi yolu sizinleyken eğlenmesini sağlamaktır. Onun hoşlandığı şeyleri öğrenin ve siz de bunlardan keyif alın.

Erkeklerin farklı olduklarını unutmayın, erkeklerin bizlerden farklı olduklarını aklınızdan çıkartmayın. Günde 10 kere telefonla konuşmaktan bizim gibi hoşlanmayabilirler. Bu, sizi sevmediği anlamına gelmez.

aç2Mükemmel parfümü bulun, onunla birlikteyken onu çok etkileyen bir parfüm kullanın. Üzerindeki kıyafetlerde, evinde sizin kokunuzun kalması sizi daha çok özlemesini sağlar.

Telefonu ondan önce kapatın, bu küçük hile çok işinize yarayacak. Telefonu ilk sizin kapatmanız onda hep daha fazlasını ister bir durum yaratacak ve bu sizi özlemesini sağlayacaktır.

 

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!