Sky Terrace’da Yaz Boyu Şampanya Günleri

Champagne Days

10 Karakoy A Morgans Original, yaz mevsiminin en güzel zamanlarına dostlarıyla ve sevdikleriyle birlikte yenilerini eklemek isteyenleri, nefes kesen Haliç ve Sultanahmet manzarası ile 6. katında bulunan Sky Terrace ‘ta “Şampanya Günleri”ne davet ediyor.

1 Temmuz – 30 Eylül tarihleri arasında, 10 Karakoy’ün genç mutfak ekibinin marifetli ellerinden çıkan el yapımı artızan çikolata ve taptaze yaz çilekler, lezzet tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Misafirler şampanya seçimlerini, oldukça geniş hazırlanan şarap ve şampanya menüsünden a la carte olarak yapabildikleri gibi bir kadeh …… de tercih edebilirler.

Şehrin ışıkları ve Galata Kulesi’nin muhteşem görüntüsü ile yazın keyfini Sky Terrace’ta çıkarmak için 0212703333 numaralı telefondan rezervasyon yapabilir, detaylı bilgi veya organizasyon talepleriniz için 10karakoy.info@mhgc.com adresine email gönderebilirsiniz.

Yaz ayı boyunca, misafirlerin 10 Karakoy’u ziyaret etmek için bir nedeni daha var. 2016 bahar sezonu ile mutfak ekibinin başına geçen genç şef İpek Mutlu’nun hazırladığı ON10 Terrace Bar yiyecek menüsü, yenilikçi ve leziz seçenekler sunuyor. Misafirler tüm gün ve “Şampanya Günleri” süresince bu özel menüden de a la carte seçimler yapabilecekler.

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!