Tahrik Edici 5 Oyun | matrouge

Tahrik Edici 5 Oyun

Yatak odamızı ısıtalım:

seks1-Telefon seksi

Telefonda konuşurken ona ne giydiğini sorarak başlayın. Daha sonra ona neler yapmak istediğinizi ve eve gelmesi için sabırsızlandığınızı söylemeye başlayarak ortamı ısıtın.

Normalde söyleyemediğiniz şeyleri ne kadar rahat söyleyebildiğinizi fark edince şaşıracaksınız!

2-Striptiz

Striptizden hangi erkek hoşlanmaz ki? Öncelikle, müziği ayarlayın. Seksi ve yavaş bir parça seçmenizi öneririz. Sonra, kolayca çıkartabileceğiniz seksi bir şeyler giyin. En önemlisi ise içinize giydikleriniz. Size önerimiz seksi topuklu ayakkabılar, jartiyer, seksi bir iç çamaşırı takımı (özellikle de dantel olanı) olacaktır.

Öncelikle bir aynanın önünde hareketlerinizi deneyip, hangilerini yapacağınıza karar verin.

Sonra onu karşınıza oturtun ve çalıştığınız hareketleri uygulayarak, onu baştan çıkartın. Hatta biraz spontane takılın ve çıkardığınız kıyafetleri ona doğru atın ya da ona biraz da kucak dansı yapın.

seks13-Evde tek başına

Eve partnerinizden önce gelin ve hazırlanmak için kendinize bolca zaman ayırın.

Telefonu fişten çekin, bütün ışıkları kapatın, kedi ve köpeğiniz varsa onları yanınıza gelemeyecekleri bir odaya kapatın ve eğer bebeğiniz varsa onu anneanne ya da babannesine gönderin. Ev tamamen sessiz ve bomboş görünmeli.

Giriş kapısından istediğiniz odanıza doğru, partnerinizin takip etmesi için, küçük mumlar yerleştirin.

Seksi iç çamaşırlarınıza kadar soyunun ve partnerinizin geçeceği yola çıkardığınız kıyafetlerinizi yer yer bırakın ve tabii bu kıyafetlerin seksi ve küçük şeyler olmaları gerektiğini unutmayın!

Odada, seksi bir şekilde uzanarak onu bekleyin. Size tavsiyemiz hafif bir müzik ve mumlarla odayı süslemeniz.

Sizi bu şekilde gördüğünde aklının başından gideceğine eminiz!

4-Kelime oyunu

İki adet kase ve biraz  kağıt alın. Kağıtların bir grubuna vücudunuzdaki bölgeleri yazın (baldırlar, göğüsler, penis, klitoris, popo, dudaklar, ağız, gözler… vb.) diğerine ise ne yapılacağını yazın (dokun, öp, yala, ısır…vb.) ve bunları gruplarına göre kaselere koyup iyice karıştırın.

Daha sonra her biriniz sırayla kaselerden kağıt çekin ve birbirinize kağıtlardan ne çıkarsa uygulayın.

5-Barda tanışmak

Partnerinize bir barda buluşmak istediğinizi söyleyin ve oraya 10 dakika kadar geç ve çok seksi ama normalde asla giymeyeceğiniz bir kıyafetle giderek onu şaşırtın. İsterseniz bir de peruk takın ve kırmızı ruj sürün.

Kapıdan girince ona bakın ve yanına oturarak onunla flört etmeye başlayın ve hayali bir kişilik uydurun. O da oyunu anlayıp sizinle oynamaya başlayınca, onu evinize davet edin ve sonrasında onu yatakta da şaşırtabilecek misiniz onu keşfedin.

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!