Takılarımıza Servet Ödemek Zorunda Değiliz; Ama Onları Daha Şık Gösterebiliriz!

5 adımda daha şık takılar:

10-07-2015-10-21-25wdxa1. Takılarınızı alırken, metali çok parlak olanları değil de, onlara göre nispeten daha koyu renkte olanları almaya özen gösterin. Daha koyu renkte olan metaller, daha şık ve ağır görünür.

2. Plastik görünümlü taşlardan uzak durun. Plastik taşlı olanlar yerine daha açık renkte olan, doğal taş görünümlü olanları tercih edebilirsiniz. Ben parıltıyı ve abartıyı seviyorum diyorsanız, doğal taş görünümlü abartılı parçaları da tercih edebilirsiniz.

takılar3. Taktığınız bölgede, yeşil bir renk bırakmayacak ürünleri tercih edin. Bakır, nikel ya da altın renginde kaplanmış takılar cildinizde yeşil bir renk bırakır. Eğer böyle bir takınız varsa ve ondan vazgeçemiyorsanız; cildinizle temas eden kısmına parlatıcı oje sürebilirsiniz. Böylece artık leke bırakamaz!

4. Hafif ve çok ince görünen takılar yerine, biraz daha ağır olanları tercih edin. Daha ağır takılar, her zaman daha şık ve kaliteli bir görünüm sağlar.

5. Büyük kolyeler takmayı seviyorsanız, doğru kolyeyi seçmeniz gerekir. Geometrik şekilli, vintage ya da etnik bir hava veren kolyeleri tercih edebilirsiniz.

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!