Ünlü Alman Markası Socxx İle Maceracı Kişiliğinizi Ortaya Koyun

soccx

Ünlü Alman markası Socxx 2016 Sonbahar Koleksiyonu ile modaya yeni bir soluk getiriyor. Gerek tasarımları gerekse de modaya yön veren trendleri ile bu kış gençler ve kendini genç hissedenlerin markası olacak Socxx ile maceracı kişiliğiniz ön planda olacak.

Sportif şıklığın adresi Socxx, Sonbahar Koleksiyonuyla vitrinlerde yerini aldı.

Macera sever ruhları modayla buluşturan eşsiz koleksiyon, denizci konseptiyle meraklı bakışları bu kışta üzerine toplayacak. Pastel pembe ve navy mavi renge yeni koleksiyonunda yer veren marka, pusula ve atlas çizimleriyle kâşif yönünüzü dışa vuracak.

Spor havasının yanı sıra feminen çizgilerle kadınsılığınızı ön plana çıkartan koleksiyonu; hafif süveterler, uzun kollu polo tişörtler ve bluzlar tamamlıyor. Koleksiyonun devamında derinleşen maceracı tema, özellikle kendini çizimlerin detay kısımlarında belli ediyor.

Hava koşullarına uygun kullanılan kumaşlar, daha yumuşak, kalın ve su geçirmez olarak koleksiyonda yerini alıyor. Kişiliğinizi giyiminize yansıtabileceğiniz koleksiyon, yumuşak dokulu ceketler ve sevimli şal yaka süveterler ile soğuk kış aylarına meydan okuyor.

Tarzı ile fark yaratmak ve yeniliklerin öncüsü olmak istiyorsanız Socxx mağazalarına uğramadan kış alışverişi rotanızı belirlemeyin.

Mağazalar;

Nişantaşı- 0212 259 88 08

A Plus AVM/ Ataköy- 0212 560 88 70

Yenibosna- 0212 698 88 08

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!