Victoria's Secret Melekleri Büyüledi | matrouge

Victoria’s Secret Melekleri Büyüledi

Her sene ülkemizde yılbaşı gecesinin vazgeçilmezi olan Victoria’a Secret bu sene de 31 Aralık Perşembe günü izleyenlerin yeni yılını renklendirdi.

3Gecede altı ana tema altında toplam 75 farklı kombin izledik. İhtişamlı mankenleriyle görsel bir şölene dönüşen defilede, bu sene kanatlara pek yer verilmedi. Geçen yıl ilk kez bu görkemli defilenin podyumunda boy gösteren 8 genç model ise ”esas kız” kadrosunda yerini aldı.

Dünyanın gelmiş geçmiş en ünlü defilesinde, aynı zamanda en yeni Melekler olarak Elsa Hosk, Jac Jagaciak, Jasmine Tookes, Kate Grigorieva, Lais Ribeiro, Martha Hunt, Romee Strijd, Sara Sampaio, Stella Maxwell, Taylor Hill ve Victoria’s Secret PINK modeli Rachel Hilbert de yer aldı.

2Defilede ünlü sanatçı Rihanna‘nın sahne alacağı duyuruldu. Fakat Rihanna, yeni çıkaracağı albüm çalışmaları sebebi ile performansını iptal etti. Defile kapsamında Selena Gomez ve Ellie Goulding beraberinde The Weekend sahne aldı.

1Bu defilede bir gelenek halini alan “Fantezi Sütyeni” ise bu sene Lily Aldridge‘in üstünde oldu. Ünlü kuyumcu markası Mouawad tarafından Fireworks (havai fişek) temasıyla tasarlanan fantezi sütyenin değeri tam 2 milyon dolar (yaklaşık 6 milyon TL). Yapımı 685 saat süren fantezi sütyen, yaklaşık 6 bin 500 tane elmas, mavi topaz, sarı safir ve pembe kuvars taşı ile süslü. Tüm bu taşlar 18 karatlık bir altın sıra üzerine dizili.

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!